Zamknij
REKLAMA

Zagraj w Lotto na zakupach

19:12, 07.05.2019 | (.)
Skomentuj

Słyszałeś o losowaniach Lotto? Kupując jeden zakład, masz szansę nawet na bardzo dużą wygraną – wystarczy wybrać się do jednej z kolektur lub punktu Lotto.

Lotto – co to takiego?

Lotto jest doskonale znane chyba każdemu Polakowi. Choć być może szczyt swojej popularności ma już za sobą, jest dziś bardzo uznaną marką, dobrze więc wspomnieć choć kilka podstawowych informacji o tym, czym jest Lotto. To po prostu loteria liczbowa, którą organizuje od lat Totalizator Sportowy. Pierwsze losowanie tego typu miało miejsce już w 1957 roku. Trzeba też dodać, że Lotto to także główna gra liczbowa w tej samej loterii.

W ciągu przeszło pół wieku istnienia Lotto przeszło do popkultury i samo w sobie stało się niemal ikoną. Wieloletni prowadzący studio Lotto w TV, Ryszard Rembiszewski, powszechnie określany jest jako „Pan Lotto”. Od lat także setki tysięcy Polaków biorą udział w różnych grach liczbowych z nadzieją na wielkie wygrane. I co najważniejsze – do takich sukcesów dochodzi dość często. Niemal przy każdym losowaniu ktoś wygrywa ogromne kwoty, które mogą już na zawsze zmienić życie jego, a także jego rodzinny.

Punkt Lotto – gdzie i jak grać?

Aby wziąć udział w losowaniu którejś z gier organizowanych przez Totalizator Sportowy, należy udać się do jednej z kolektur na terenie całego kraju, potocznie określanymi jako punkt Lotto. To właśnie tu kupisz rozmaite zdrapki i zakłady, które niczym jak za dotknięciem magicznej różdżki mogą odmienić twoje losy. Punkt Lotto może znajdować się w różnych miejscach – począwszy od centrów handlowych, aż po małe sklepy spożywcze. I właśnie te średniej wielkości sieci spożywcze są świetnym miejscem do zakupu zdrapki lub kuponu. Nie oszukujmy się – każdy prawie codziennie bywa w sklepie, by uzupełnić braki produktów żywnościowych czy kupić podstawowe środki czystości. Szczęściu warto dopomóc, dlatego też dobrym pomysłem jest nabycie kuponu bądź zdrapki w punkcie Lotto w sklepie spożywczym. Przy okazji zapłaty za zakupy wystarczy poprosić kasjera o wskazany produkt. Ryzyko jest niewielkie, a przy odrobinie szczęścia dołączysz do tysięcy zwycięzców w całej Polsce. Pamiętaj – jeśli nie spróbujesz, na pewno nic nie wygrasz.

Pozostaje jeszcze pytanie: „jak grać w Lotto?”. Odpowiedzi jest mnóstwo, tym bardziej że bardzo wiele zależy od wybranej przez ciebie gry. Punkt Lotto to miejsce, w którym dowiesz się od podstaw o zasadach działania wybranej zdrapki czy kuponu i uzyskasz wszystkie niezbędne informacje. W przypadku zakładów liczbowych, liczby skreślać możesz według własnego systemu lub zdecydować się na metodę na chybił utrafił.

Z pewnością niedaleko twojego miejsca zamieszkania znajduje się punkt Lotto. Warto spróbować szczęścia i dołączyć do grona szczęśliwców, którzy wzbogacili swoje majątki o duże wygrane w najstarszej loterii liczbowej w Polsce.

((.))
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone