Zamknij
REKLAMA

Oferta w legalnych zakładach bukmacherskich

13:32, 19.04.2019 | (.)
Skomentuj

Legalne zakłady bukmacherskie - tę frazę znają już chyba wszyscy miłośnicy obstawiania meczów. Słowem najważniejszym w tym zdaniu jest wyraz - "Legalne". Są to firmy, które działają na terenie Polski dzięki uzyskanej licenji, którą wydaje Minister Finansów. Takie firmy muszą spełnić jeszcze kilka określonych warunków np: spółka musi być zarejestrowana na terenie Polski, aby być w ogronie tych legalnych. Od roku 2017 już większość graczy zakładów bukmacherskich korzysta z operatorów takich jak LVbet, Fortuna, PZbuk czy Forbet - omijając szerokim łukiem szarą strefę bukmacherską, która to do niedawna posiadała w swoich rękach prawie cały rynek bukmacherski w Polsce.

Jaki rodzaj zakładów wybrać?

Oferta legalnych buków jest bardzo szeroka i dzieli się na trzy obszary, jednym są przedmeczowe zakłady, które należy zawrzeć jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Kolejnym są zakłady na żywo, czyli tak zwany "Live Betting" - jest to możliwość obstawiani meczów w trakcie ich trwania, jest to kwintesencja zakładów bukmacherskich i to co gracze lubią najbardziej, gdyż wtedy mamy największe emocje przy obstawianiu. Trzecią grupą zakładów, są nie tak dawno wprowadzone do oferty i cały czas rozwijające się zakłady na sporty wirtualne. Czyli mamy możliwość obstawiania wirtualnie rozgrywanych meczów, lub wyścigi psów czy koni.

Zakłady przedmeczowe i zakłady live


Teraz skupimy się na tych dwóch rodzajach zakładów, gdyż są one niejako połączone. Mamy bowiem tę samą ofertę spotkań, które możemy obstawić przed meczem jak i w trakcie jego trwania. Należy jednak zaznaczyć, że w ofercie zakładów live znajdziemy wszystkie mecze tylko z najsilniejszych lig świata jak np: Premier League w Anglii, La Liga w Hiszpania czy Serie A we Włoszech. Do tej grupy zalicza się również Ekstraklasa, której wszystkie mecze możemy obstawiać na żywo. 

Co należy zrobić, żeby rozpocząć obstawianie meczów? Pierwszym warunkiem jest posiadanie konta gracza w jednej z firm bukmacherskich. Ciekawostką jest fakt, że kilka znich np: LVbet, eTOTO czy Fortuna w swojej ofercie ma dla nowych graczy bonus w wysokości 20zł (my najbardziej polecamy LVbet bonus), dzięki czemu nie musimy nawet wpłacać żadnych pieniędzy by rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem. Dla graczy chcących obstawiać za wyższe stawki polecamy skorzystanie z bonusów, które oferują bukmacherzy - tutaj bez wyjątku, każdy legalny buk, ma ciekawe promocje dla nowych użytkowników. 

((.))
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (1)

TyperTyper

1 0

Czy macie jakieś ciekawe typy na dziś lub jutro? Ja obstawiam w lvbet. 13:27, 20.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone