Zamknij
REKLAMA

Nie tylko sport. 4 rzeczy, które także możesz obstawić u bukmachera

17:03, 21.03.2019 | (.)
Skomentuj

U bukmachera można obstawić nie tylko wyniki sportowych zmagań. Na potwierdzenie tych słów przytaczamy 4 przykłady oryginalnych, zdecydowanie niesportowych zakładów.

  1. Wyniki wyborów
  2. Kto dostanie Oscara?
  3. Imiona królewskich dzieci
  4. Czy świat się skończy?

Na dobrą sprawę obstawić można właściwie wszystko. Choć tego typu zakłady najczęściej kojarzymy z dyscyplinami takimi jak piłka nożna i skoki narciarskie, a za oceanem także baseball, koszykówka czy futbol amerykański, firmy bukmacherskie przyjmują także zakłady związane z wydarzeniami,które nie mają nic wspólnego ze sportem – na przykład nagrodami filmowymi czy literackimi. Wspólnie z https://lvbet.pl przygotowaliśmy listę 4 nietypowych przedmiotów zakładów wzajemnych.

Wyniki wyborów

Po sporcie to właśnie polityka stanowi najpopularniejszy przedmiot zakładów obstawianych w firmach bukmacherskich. Szczególnie często dotyczą one wyników wyborów – zwłaszcza w największych, najbardziej liczących się państwach świata. U bukmacherów największym zainteresowaniem cieszą się głosowania w takich krajach jak Rosja, Stany Zjednoczone, Francja czy Brazylia. Nie jest to jednak regułą, bo sporo osób obstawia też wydarzenia związane z życiem politycznym Korei Północnej, Chin czy Turcji lub wyborem nowego papieża.

Kto dostanie Oscara?

Sporo osób obstawia też różnego rodzaju wydarzenia kulturalne. W skali globalnej największą popularnością cieszy się rzecz jasna ceremonia wręczenia Oskarów. W lutym każdego roku firmy bukmacherskie przeżywają prawdziwe oblężenie w związku ze zbliżającą się galą. Duże zainteresowanie towarzyszy też rozdaniu Nagród Nobla – zwłaszcza tej z dziedziny literatury. Ze względu na to, że nominacje są tajne, statystki bukmacherów stanowią najważniejszy punkt odniesienia przy rozważaniach na temat tego, kto w tym roku odbierze medal od Akademii Szwedzkiej.

Imiona królewskich dzieci

Każda ciąża w najbardziej popularnych rodzinach królewskich (zwłaszcza w brytyjskiej) cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie powinno zatem dziwić, że spora część zakładów wzajemnych w takich okresach dotyczy właśnie księżnych spodziewających się dziecka. Tematyka bywa naprawdę różna – najczęściej chodzi o dokładną datę narodzin potomka lub jego imię.

Czy świat się skończy?

Niektóre zakłady są jeszcze dziwniejsze. Jak choćby ten, który dotyczył końca świata w 2018. Ci, którzy obstawili apokalipsę, mogli liczyć na rekordowe wygrane. Inna sprawa, że nie do końca wiemy, jak mieliby wykorzystać pieniądze… Kolejny nietypowy zakład dotyczy zaś tego, czy nowy iPhone będzie miał… klapkę.

((.))
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone