Zamknij
REKLAMA

Łagodne orzeźwienie z Yerba Mate Green

09:44, 15.02.2019 | (.)
Skomentuj

Yerba mate to popularna nazwa naparu z ostrokrzewu paragwajskiego. Działa on pobudzająco, lecz nie powoduje nagłego skoku ciśnienia – kofeina uwalnia się stopniowo, wraz z kolejnym zalaniem naparu. Bowiem yerbę można zalewać wiele razy, umilając sobie część dnia popijaniem odżywczego i wzmacniającego organizm naparu. Witaminy i minerały obecne w listkach yerba mate, pozwalają szybko uzupełnić wszelkie niedobory. Jeśli zatem interesuje cię nie tylko moc energetyczna yerby, a po prostu chcesz zadbać o zdrowie, świetne samopoczucie i idealny metabolizm – zapraszamy do zapoznania się z marką Yerba Mate Green.

Najsmaczniejsza yerba mate na rynku!

Smak Mate Green idzie w parze z działaniem: czuć w nim goryczkę yerba mate (która zawiera sporą ilość gorzkich i zdrowych dla jelit garbników), a zarazem świeżość i słodycz (jaką zapewnia wysoka zawartość odmładzających polifenoli). Yerba Mate Green to więc gatunek w sam raz dla osób, które chcą zapoznać się z działaniem naparu z ostrokrzewu, ale liczy się dla nich nie tylko siła pobudzająca, co i aspekty jakości suszu, urozmaicenia smakowe i najwyższe stężenie związków czynnych w roślinie. Yerba Mate Green zapewnia to wszystko! Wszystkie mieszanki i smaki Mate Green oraz innych najlepszych marek yerba mate dostępne są w sklepie internetowym https://www.yerbamarket.com/pol_m_Yerba-mate-100.html

Tym razem polecamy mieszankę tego smacznego suszu: Yerba Mate Green Papaja Moringa. To orzeźwiająca, bardzo wzmacniająca yerba mate. Zapewnia łagodne pobudzenie, rześki słodkawo-kwaskowy smak i cudowny nastrój. Osiągnięto to poprzez trafny dobór ziół i owoców. W składzie, oprócz suszu yerby, znajdziemy: liście papai, moringi, owoc miechunki peruwiańskiej, płatki nagietka oraz aromat kaktusowy (wspaniała opuncja figowa). Moringa to drzewo rosnące w północnych Indiach, uważane za drzewo młodośći i obfitości. Zwalcza wiele chorób, w tym cywilizacyjne – wynikające ze stresu oksydacyjnego, jest afrodyzyjna, poprawia metabolizm, zabija bakterie i wirusy, pomaga w odchudzaniu, a równocześnie w budowaniu masy mięśniowej, ponieważ zawiera aminokwasy. Moringa ponadto ma właściwości rozgrzewające!

Yerba Mate Green Papaja Moringa dla zdrowia i przyjemności

Yerba Mate Green to perfekcyjny pomysł na prezent dla osoby, która lubi ziołowe nowinki, albo szuka pomocy w uzyskaniu zdrowego, młodego wyglądu. Delikatność tej yerby uwypuklają owocowe dodatki, zaś działanie jest wieloaspektowe. Można ją też przygotować na różne sposoby: zaparzyć w kubeczku, czajniku, albo pić jak tradycyjną yerba mate, czyli z tykwy przez tzw. rurkę filtrującą, bombillę. W każdym wariancie Yerba Mate Green Papaja Moringa będzie smakować i działać wyśmienicie. Zapraszamy serdecznie do sklepu YerbaMarket, gdzie na czytelników portalu, na hasło "ekutno" czeka drobny upominek do każdego zamówienia! :)

((.))

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone