Zamknij
REKLAMA

Rusza Fundacja Wspieramy kutnowską medycynę

06:50, 16.02.2019 | Artykuł sponsorowany

Fundacja "Wspieramy kutnowską medycynę" założona przez Jacka Sikorę, Tomasza Wierzykowskiego, Józefa Leśnika 1 marca o godz. 12.00 w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie organizuje uroczyste otwarcie działalności. 

Ze Statutu Fundacji:

Celem fundacji jest wspieranie finansowo, instytucjonalnie oraz rzeczowo oddziałów medycyny wewnętrznej Kutnowskiego Szpitala Samorządowego.

Fundacja będzie wspierać specjalizacje z medycyny wewnętrznej i pozostałe specjalizacje medyczne  szpitala, promować wysokie standardy medyczne i organizacyjne, a także promować korzystanie z najnowocześniejszych metod diagnostycznych i terapeutycznych. Fundacja będzie również zaangażowana w organizowanie i mobilizowanie, jak najszerszego wsparcia na rzecz pozyskania środków na wyżej wymienione cele, wspieranie ducha wolontariatu, aby tym samym stworzyć poczucie własności, odpowiedzialności i ugruntować społeczność lokalną  oraz zapewnić wzorce dla innych przyszłych organizacji tego typu, w budowę i prowadzenie Domu Opiekuńczego dla osób w wieku emerytalnym, wdrażanie nowoczesnych form opieki i aktywizacji osób w podeszłym wieku.

 

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone