Zamknij
REKLAMA

Dlaczego warto wybrać pożyczkę ratalną na firmę?

12:15, 07.02.2019 | (.)
Skomentuj

Co zrobić, gdy firma ma niespodziewane wydatki lub płatności od kontrahentów spóźniają się? Wielu przedsiębiorców poszukuje wtedy finansowania zewnętrznego. Najszybciej można uzyskać pożyczkę ratalną w firmach pozabankowych.

Pożyczka ratalna

Uzyskanie pożyczki bankowej nie dla każdej osoby prowadzącej biznes jest proste. Banki żądają odpowiedniego stażu firmy, obrotów na koncie, zaświadczeń. Procedury bankowe wymagają czasu i bogatej dokumentacji. W sytuacji, gdy pilnie potrzebna jest gotówka na płatności, czy zakup towaru, najlepszym rozwiązaniem będzie pożyczka ratalna zaciągnięta w instytucji pozabankowej. Mają one znacznie mniejsze wymagania formalne i łatwiej uzyskać finansowanie. Na dodatek środki szybko wpływają na konto. Na portalu https://polecampozyczke.pl/ z łatwością znajdziemy firmy oferujące zobowiązania dla przedsiębiorców.

Zalety pożyczki ratalnej

Zanim zdecydujemy się na pożyczkę ratalną, warto poszukać opinii i porównać różne oferty. Na stronie: https://pozyczkowy-portal.pl/opinie-o-pozyczkach/supergrosz/ znajdziemy informacje i opinie o pożyczce oferowanej przez SuperGrosz, w wysokości nawet do 15000 zł. To odpowiedź na potrzeby klientów, gdy pojawią się nieplanowane wydatki. Zaletą tej pożyczki jest transparentność. Nie ma ukrytych kosztów – wszystkie zostają dokładnie wyliczone jeszcze przed złożeniem wniosku. Zobowiązanie możemy rozłożyć na 48 miesięcznych rat. Długi termin pozwala na ustalenie raty na poziomie niesprawiającym problemów ze spłatą. Równie ważne jest to, że aplikować możemy przez internet, a wniosek rozpatrywany jest szybko. Pieniądze zostają przelane na konto jeszcze tego samego dnia.

Czy każda firma może ubiegać się o pożyczkę ratalną?

Firmy pozabankowe oferują pożyczki dla firm, ograniczając formalności do minimum. Nie wymagają dostarczania dokumentów finansowo-księgowych. Nawet początkująca firma ma szansę na otrzymanie pożyczki. Niekonieczne są zabezpieczenia i poręczenia. Przedsiębiorca nie jest zobowiązany do przedstawienia celu, na jaki zamierza przeznaczyć środki.

Z pożyczki ratalnej może skorzystać każdy przedsiębiorca, bez względu na to, jak długo działa jego firma. Jest to ogromne ułatwienie pozwalające na zachowanie płynności działania i finansowanie w sytuacjach awaryjnych.

((.))

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone