Zamknij
REKLAMA

Sklep Appmania – już nie musisz kupować pojedynczych gier i aplikacji na Androida

13:19, 01.02.2019 | (.)
Skomentuj

Firma Megumo uruchomiła w Polsce pierwszy sklep z grami i aplikacjami na telefony z systemem Android. Appmania pozwala zasubskrybować miesięczny abonent i cieszyć się ponad 400 ciekawymi tytułami – bez konieczności każdorazowego ściągania gier czy aplikacji i dokonywania pojedynczych opłat. A wszystko to w pełni bezpiecznie, bez ukrytych opłat czy reklam.

Ciesz się pełnymi wersjami gier

Użytkownicy, którzy korzystali głównie z domyślnego sklepu z grami i aplikacjami na Androida często jako darmowe otrzymywali niepełne wersje ulubionych tytułów. Najczęściej były one pozbawione wielu funkcji, a aby je odblokować, należy dokonać płatności. Dodatkowo obecność reklam może spowalniać smartfona i zabierać miejsce na ekranie. Appmania od Megumo pozwala uniknąć tych problemów.

Każda gra i aplikacja jest pełną wersją, zawiera funkcje Premium, dlatego zapewnia doskonałą rozrywkę za jednorazową opłatą. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się dla dzieci i nastolatków, które zafascynowane możliwościami nowej gry czy aplikacji bardzo często dokupowały drogie funkcje Premium. Appmania jest więc tańszą alternatywą dla tego rozwiązania.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Korzystanie ze sklepu Appmania jest w pełni bezpieczne. Aplikacje i gry na Androida zawsze zawierają wszystkie funkcje, co pozwala uniknąć dodatkowych opłat za aktualizacje czy bonusy. W sklepie dostępnych jest łącznie ponad 600 aplikacji (w tym około 400 popularnych gier). Gry zostały starannie dobrano z oferty ponad 100 tys. różnych tytułów (licencje od ponad 100 producentów). W ten sposób powstała lista najlepszych tytułów, które rzeczywiście mają szansę stać się ulubioną rozrywką subskrybentów.

Jedną z największych zalet Appmanii jest pełne bezpieczeństwo korzystania. Taki abonament warto wykupić np. dzieciom. W ten sposób nasza pociecha nie natknie się na ukryte sztuczki marketingowe, nie wykupi drogich aktualizacji czy nie ściągnie gry, która jest jedynie wersją próbną. Sklep jest regularnie aktualizowany – co tydzień swoją premierę najczęściej ma około 5 popularnych aplikacji. Dzięki temu użytkownicy są stale na bieżąco, a fani gier mają zapewniony bezpłatny dostęp do nowości (w ramach miesięcznej, niskiej opłaty stałej). Wszystkie gry są gotowe do korzystania, działają szybko i bez ograniczeń. 

Jedna cena

W Appmanii obowiązuje jedynie jedna, stała opłata. W przypadku innych sklepów z grami na Androida, nawet przy wykupie wersji Premium, zwykle otrzymujemy określone „zapasy”. Gdy wykorzystamy „monety”, „klejnoty” czy „miecze” musimy dokonać kolejnej płatności.

W ten sposób koszty są generowane stale. W Appmanii nie ma takich problemów, ponieważ wszystkie bonusy, kody i dodatki są wliczone w stałą opłatę.

((.))

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone