Zamknij
REKLAMA

Legalny bukmacher Polska - które z podmiotów są wiarygodne?

16:58, 11.01.2019 | (.)
Skomentuj

Od czasu zmian w ustawie hazardowej wprowadzonych w 2017 roku, tylko kilkanaście podmiotów posiadających odpowiednią licencję może legalnie świadczyć usługi w internecie. Wszyscy inni bukmacherzy online, którzy nie posiadają zezwolenia działają nielegalnie, a gra u nich niesie ze sobą ryzyko poważnych konsekwencji prawnych. W obecnej chwili kara grzywny za korzystanie z nielegalnych usług bukmacherskich może sięgać wartości nawet stu dwudziestu stawek dziennych, co po przeliczeniu może równać się trzydziestu siedmiu tysiącom złotych. Wydaje się więc niewarta podejmowania ryzyka, ponieważ jest ono ogromne i raczej żaden przeciętny Polak nie będzie w stanie zapłacić takich kwot. Przeciwnie, będzie to stanowiło ogromny problem.

Nie ryzykuj więc! Jeśli zamierzasz zagrać, sprawdź którzy bukmacherzy w Polsce są legalni.

Obecnie wszyscy legalni bukmacherzy internetowi w Polsce to tylko kilkanaście podmiotów. Są wśród nich Fortuna, Milenium, STS, Totolotek, ETOTO, Forbet, LV BET, SuperBET, TotalBET, PZBuk (Cherry Online Polska), BETCLIC, BEM Operations Limited, BetFan, Ewinner, Typiko, Traf-Zakłady Wzajemne. Wzajemne zakłady internetowe organizowane przez jakąkolwiek firmę niewymienioną pośród nich są nielegalne.

Czym charakteryzują się legalne polskie zakłady bukmacherskie?

Legalni bukmacherzy w Polsce odprowadzają podatki. Zgodnie z prawem więc od każdej postawionej sumy, zostaje odprowadzone dwanaście procent podatku. Wielu może wydawać się do niekorzystne, jednak jeżeli wisi nam nad głową widmo kilkudziesięciotysięcznej kary można to uznać za znośną opcję.

Lista bukmacherów posiadających zezwolenie na świadczenie usług online powiększa się z każdym krokiem, zatem wystarczy śledzić ją na bieżąco by wiedzieć u kogo jeszcze można bezpiecznie obstawiać. 
Wielu spośród wymienionych podmiotów, to polscy bukmacherzy działający na krajowym rynku od wielu lat. W trakcie tak długiej obsługi polskiego klienta zdobyli duże doświadczenie, które teraz pozwala celnie trafiać w oczekiwania internetowych graczy.
W razie wątpliwości co do wiarygodności strony należy pamiętać, że każda bukmacherska strona internetowa bez polskiej domeny, nieposiadająca treści w języku polskim nie należy do legalnych, a korzystanie z oferowanych na niej usług to przestępstwo.

Legalni bukmacherzy online w Polsce - kto jest najlepszy?

W sieci istnieją różne rankingi oraz recenzje mające pomóc graczom zdecydować, który legalny bukmacher jest najlepszy, jednak my nie szafowalibyśmy tym określeniem.
Oczywiście wszyscy mają swoje sposoby na przyciągnięcie klienta - jak to w biznesie. Natomiast każdy gracz jest inny i przyciągną go inne elementy oferty.

Jeśli chciałbyś móc na bieżąco porównywać oferty poszczególnych podmiotów, wystarczy obserwować rankingi i czytać fachowe recenzje. Co pewien czas się zmieniają, z roku na rok powstają nowe. Po wpisaniu w wyszukiwarkę fraz typu "legalny bukmacher internetowy", "legalny bukmacher online", "legalny bukmacher w Polsce" czy nawet "polski bukmacher" albo "bukmacher Polska", by wybrać to, co wyda się najkorzystniejsze.

Więcej informacji na https://kodybukmacherskie.pl/legalni-bukmacherzy-internetowi-w-polsce/

Legalni bukmacherzy proponują różnego rodzaju bonusy, podwyższają stawki, optymalizują swoje strony aby były jak najwygodniejsze i jak najbardziej czytelne dla graczy, oferują aplikacje. 
Wszystko to jest korzystne i ma na celu przyciągnięcie klienta, należy jednak pamiętać, że gry hazardowe w każdej formie, nawet jeżeli zdecydujemy się na w pełni legalne internetowe zakłady bukmacherskie, niosą za sobą ryzyko w postaci uzależnienia. Warto zatem grać z głową o oczywiście po ukończeniu osiemnastego roku życia.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA