Zamknij
REKLAMA

Sale konferencyjne w hotelach z noclegiem na min 300 osób

16:15, 04.01.2019 | (.)
Skomentuj

Warszawa to doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji, szkolenia lub spotkania biznesowego. Jest w doskonałej lokalizacji z dużą liczbą atrakcji, a co najważniejsze, żaden z uczestników naszego spotkania, nie będzie miał problemu z dojechaniem na miejsce. Jest tutaj metro, pociągi, komunikacja miejska, taksówki, uber czy lotnisko. Dodatkowo jest to ponad 400 obiektów, w których można takie spotkanie zorganizować.

Czym się kierować podczas wyboru sali konferencyjno-szkoleniowej? Najlepiej tym, jaki charakter ma mieć nasze spotkanie, czy potrzebujemy dużej sali czy małej, czy chcemy aby goście nocowali czy spotkanie będzie jednodniowe?

Jeżeli szukacie dużej sali w hotelach, poniżej przedstawiam dwa miejsca, które należy wziąć pod uwagę, pozostałe znajdziecie tu: http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/

 

Hotel Bellotto

Lokalizacja: Senatorska 13/15, Warszawa,

Kontakt: 22 829 64 44,

606 367 368

Hotel Bellotto, to pięciogwiazdkowy hotel, zlokalizowany w samym sercu Warszawy, a dokładnie na pięknej warszawskiej starówce. W obiekcie znajduje się dwadzieścia pokoi oraz apartamentów, które charakteryzuje bardzo elegancki wystrój wnętrz. Oprócz apartamentów i pokoi, jest tu także siedem odrestaurowanych sal pałacowych oraz zabytkowe piwnice, w których można zorganizować niezapomniane spotkania.

Do dyspozycji gości jest siedem sal konferencyjnych, o łącznej powierzchni ponad siedmiuset metrów kwadratowych, które pomieszczą do trzystu gości. Zaletą sal jest to, że można je dowolnie ze sobą łączyć i wynająć wszystkie razem, tworząc tym samym jedną, wspólną przestrzeń, albo osobno.

Sale są bardzo różnorodne i różni je nie tylko powierzchnia ale i atmosfera, która w nich panuje.

Goście mogą korzystać z hotelowej, pysznej restauracji, ale jest możliwość zamówienia także pełnego cateringu.

Oprócz tego, hotel pomaga w organizacji szkolenia czy konferencji, oferuje także kompleksową obsługę organizowanej imprezy. Wszystkie sale są wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny, a wszystkie szczegóły dotyczące spotkania są omawiane dokładnie, aby wszystko przebiegało sprawnie i goście byli zadowoleni.   

Choć hotel zlokalizowany jest w samym centrum Warszawy, goście przyjeżdżający swoimi samochodami, nie będą mieli problemów z parkowaniem, bowiem hotel zapewnia aż osiemdziesiąt strzeżonych miejsc parkingowych.

 

Hotel Gromada Centrum Warszawa

Lokalizacja: Pl. Powstańców Warszawy 2, Warszawa,

Kontakt: 22 58 29 100

Hotel Gromada Centrum Warszawa zlokalizowany jest w samym centrum Warszawy. Lokalizacja tego hotelu jest idealna, bowiem goście będący na spotkaniu mogą skorzystać z wielu warszawskich atrakcji. Choć hotel znajduje się w samym centrum do dyspozycji gości jest podziemny parking, więc goście, którzy przyjadą własnymi samochodami, nie będą mieć problemów z parkowaniem. W hotelu jest pięć klimatyzowanych sal, a trzy z nich-najmniejsze, można połączyć tworząc jedną całość. Sale konferencyjne znajdują się na parterze budynków i mają dostęp do światła dziennego, z możliwością pełnego zaciemnienia.

Do dyspozycji gości jest najwyższej jakości sprzęt multimedialny oraz bezprzewodowy internet.

W hotelu, goście mogą korzystać z fitness klubu, klubu bilardowego oraz z aromatycznej kawiarni. Na terenie hotelu jest również: salon fryzjerski, kantor, bank, salon urody czy kiosk z pamiątkami.

Warto też wspomnieć, że wszystkich gości konferencji czy szkolenia można zakwaterować w jednym z trzystu dziewiętnastu pokoi.


 

((.))
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone