Zamknij
REKLAMA

Monitoring telefonu dziecka - jaki program?

10:51, 27.12.2018 | (.)
Skomentuj
fot. https://pixabay.com

Każdy rodzic wie, że nie ma w życiu nic ważniejszego niż bezpieczeństwo dziecka. Jednak w natłoku najróżniejszych obowiązków, nie zawsze możliwy jest, osobisty nadzór nad naszą pociechą. Idealnym rozwiązaniem, które pomoże nam ją lepiej kontrolować, jest monitoring telefonu. Podpowiemy Wam, który program idealnie sprawdzi się, do takich zadań specjalnych!

Postaw na bezpieczeństwo dziecka!

Szybkie tempo życia nie pozwala rodzicom na spędzanie ze swoimi pociechami tyle czasu, ile chcieliby na to przeznaczyć. Sporą część dnia zajmuje nam praca i dodatkowe obowiązki. Również w przypadku dzieci, sprawa nie przedstawia się o wiele lepiej, ponieważ nawet po szkole uczestniczą one w wielu dodatkowych zajęciach, takich, jak lekcje językowe, sportowe, czy taneczne. Przez co ciągle się mijamy, nie mając wystarczająco czasu, na to, aby spokojnie porozmawiać i cieszyć się swoim towarzystwem.

Do tego wszystkiego dochodzą również kwestie bezpieczeństwa i zdrowia naszych dzieci, które są podstawowymi zadaniami, stojącymi przed każdym rodzicem. O ile w przypadku małych pociech, działania takie polegają na eliminowaniu niebezpieczeństw, to już opieka nad starszymi dziećmi wymaga ciągłego radzenia sobie z nowymi sytuacjami. Zaczynają one swoje samodzielne życie i nie mamy możliwości przebywania z nimi na okrągło.

W związku z tym, nie zawsze wiemy, co robią w danej chwili i czy na pewno przebywają w odpowiednim dla siebie towarzystwie? Również przez rozwój technologii, mają one coraz większy dostęp, do komputerów i telefonów z dostępem do internetu. Na pewno ciężko jest już sobie wyobrazić nasze dziecko bez smartfona. Dzięki niemu mamy z nim stały kontakt, przez co jesteśmy znacznie spokojniejsi, o to co się u niego dzieje. Jednak czy na pewno? Warto mieć na uwadze to, że nasza pociecha może być narażona na niebezpieczeństwo, czekające na nie również w sieci.

Monitoring telefonu dziecka - jaki program wybrać?

Współczesne telefony, dają dzieciom nielimitowany dostęp, do wszelkiego rodzaju informacji, ciekawych gier, aplikacji, a także kontaktu z ludźmi na całym świecie. Stanowi to ich ogromną zaletę. Jednak wciąż niewielu z nas, zdaje sobie sprawę z tego, że mogą one być źródłem wielu zagrożeń, chociażby przez to, że w sieci, bycie anonimowym jest takie łatwe. Wiele osób wykorzystuje to, niekoniecznie w szczerych i dobrych celach. Jak uchronić przed tym swoje dziecko? Jest na to jeden niezawodny sposób - monitoring telefonu. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu, nie będziemy musieli martwić się o bezpieczeństwo swojej pociechy!

Na rynku jest obecnie sporo różnych aplikacji dlatego, jej wybór nie jest taki prosty. Od razu warto zrezygnować z korzystania z darmowych programów. Ponieważ większość z nich przechwytuje dane, jednak nigdy nie wiadomo, kto oprócz nas samych, może mieć do nich dostęp. Najlepiej postawić na jedną ze sprawdzonych i bezpiecznych aplikacji, czyli Spyphone, która da nam pełny i zdalny dostęp do telefonu dziecka!

Co zyskamy dzięki oprogramowaniu Spyphone?

Dzięki Spyphone można śledzić nie tylko rozmowy telefoniczne, otrzymane i wysłane SMS-y, ale również przechwycić notatki, maile inne aktywności dziecka na smartfonie. Do tego dochodzi także możliwość śledzenie jego lokalizacji i w razie czego, odzyskania usuniętych danych. Duże znaczenie ma to, jaka licencja zostanie przez nas wybrana i jakie możliwości daje system operacyjny.

Najszersze możliwości ma oprogramowanie na iOS: Spyphone iPhone XTR. Dzięki, któremu można wszystko zrobić zdalnie, nawet włączyć i wyłączyć smartfon. Również obecnie, kiedy dzieci tak często korzystają z różnych portali społecznościowych, dzięki Spyphone sprawdzimy jak wygląda ich tamtejsza aktywność. Także będziemy mieć pod pełną kontrolą historię przeglądarki, czyli to, jakie strony odwiedza w sieci nasze dziecko.

Zatem oprogramowanie Spyphone pozwoli nam ograniczyć funkcjonalność telefonu dziecka, jak i umożliwi śledzenie tego, czym się zajmuje, bez dużej ingerencji w jego prywatność. Aplikacja Spyphone jest nie do wykrycia przez dziecko, ponieważ ukrywa się udając jeden z procesów systemu, a sama ikonka jest niewidoczna. Aby ją zdemaskować potrzebna jest naprawdę zaawansowana wiedza na temat działania smartfona.

Jak widać, oprogramowanie Spyphone ma wiele zalet i pomoże zadbać o bezpieczeństwo dzieci. Jednak róbmy to rozsądnie ponieważ we wszystkim trzeba mieć umiar i w żaden sposób nie może ono zastąpić wspólnie spędzonego czasu oraz wzajemnego zaufania w relacji rodzic - dziecko.

Więcej o samej aplikacji Spyphone można przeczytać np. https://www.alfatronik.com.pl/info/spyphone-co-to-jest-i-do-czego-go-uzywac/.

 

((.))
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone