Zamknij
REKLAMA

Jak podrasować samochód do ślubu?

12:30, 28.11.2018 | (.)
Skomentuj

Wybór odpowiedniego pojazdu, który przetransportuje parę młodą z kościoła do sali weselnej wcale nie jest taki prosty. Czasem propozycji jest aż za dużo, innym razem wynajem wymarzonego samochodu znacznie przekracza zaplanowany budżet. Jak wybrnąć z trudnych sytuacji i sprawić, aby nawet zwykłe auto wyglądało wyjątkowo?

Odpowiedni wybór

Jeżeli jesteście fanami motoryzacji z pewnością nie zadowolicie się przejażdżką codziennym autem. Przeglądając ogłoszenia możecie natrafić na mnóstwo opcji od zabytkowych klasyków, przez sportowe samochody, aż po wykwintne limuzyny czy kabriolety.  Pamiętajcie, że oprócz upodobań liczy się także wygoda. Wybierzcie auto, do którego spokojnie będzie mogła wsiąść panna młoda w obszernej sukni. Zadbajcie również o to, żeby klimatyzacja działała poprawnie. Tyczy się to głównie par biorących ślub w okresie letnim. Dostosujcie również markę do stylu wesela. Jeśli stawiacie na stylizowaną aranżację dobrym pomysłem będzie wypożyczenie starej Warszawy lub amerykańskiego Cadillaca.

Ciekawe dekoracje

Niektóre pary nie zwracają uwagi tak na wygląd, jak na budżet. Dobrym sposobem na zaoszczędzenie kilku groszy będzie pożyczenie auta od znajomych, rodziny, albo sąsiada. Może okaże się, że właśnie w gronie najbliższych ktoś posiada prawdziwą perełkę. W przypadku wyboru "zwykłego" auta zwróćcie uwagę, żeby było zadbane, dobrze utrzymane i w pełni sprawne. Nawet najbardziej popularny model możecie ustroić nie do poznania. Przydatne okażą się kwiaty dopasowane do tych znajdujących się w bukiecie panny młodej. Ciekawym rozwiązaniem są również kolorowe wstążki i zabawne tablice rejestracyjne. Jakiekolwiek dodatki chcecie umieścić na samochodzie pamiętajcie, że przede wszystkim ważne jest bezpieczeństwo wasze i innych. Profesjonalny montaż pozwoli na dobre przymocowanie ozdób tak, aby nie spadły podczas jazdy, a równocześnie nie wyrządzi szkód na lakierze. Warto wykorzystać punkty łączenia elementów karoserii oraz wystające elementy np. lusterka, zawiasy w drzwiach oraz przy masce silnika.

Pamiętajcie, że wybór samochodu wiąże się także z wyborem dekoracji. Zabytkowych klasycznych aut nie warto przykrywać masą wstążek i balonów, natomiast zwykłe auto można ubrać bardziej bogato. Do klasy auta dobierzcie również odpowiednie kwiaty. Sportowy samochód nie będzie współgrał z popularnymi goździkami, natomiast te świetnie sprawdzą się jako ozdoba klasycznej Warszawy. Jeśli szukacie motoryzacyjnej inspiracji zajrzyjcie na stronę: https://www.maxes-angels.com/.

((.))
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone