Zamknij
REKLAMA

Jak zostać konsultantką Avon

13:52, 16.11.2018 | (.)
Skomentuj

Jeśli tu trafiłaś, to znaczy, że szukasz sposobu aby osiągnąć niezależność finansową i móc samodzielnie decydować o czasie, jaki chcesz poświęcić na pracę.

Dbamy o konsultantki

Konsultantki Avon są dla nas najważniejsze, bo dzięki ich wiedzy i kompetencjom zyskujemy zaufanie klientek na całym świecie. Dbamy o rozwój zawodowy konsultantek zapewniając mnóstwo szkoleń z zakresu makijażu, zapachów i kosmetyków do pielęgnacji. Szkolenia prowadzone są w bardzo przystępny sposób, w luźnej, przyjaznej atmosferze, co sprawia, że konsultantki uczą się bez wysiłku, dobrze się bawiąc.

Wiemy, że każdy ma swoje życie i doba czasem bywa za krótka, a więc termin szkolenia może Ci nie odpowiadać. W dobie Internetu nie jest to problem, spokojnie możesz korzystać ze szkoleń online wtedy, kiedy Tobie najbardziej pasuje. Poza szkoleniami, regularnie otrzymujesz prasę oraz broszury skierowane do konsultantek, aby być na bieżąco z nowościami, a także móc zamawiać kosmetyki (w tym przedpremierowo) w dużo niższych cenach.

Avon to uczciwość

Jak zostać konsultantką Avon? Wystarczą Twoje chęci, to wszystko co musisz dać od siebie na start. To my płacimy Tobie, a nie Ty nam. Nie wymagamy żadnych opłat wpisowych ani rocznych, masz naprawdę wolną rękę i możesz pracować bez presji. Na nowe konsultantki zawsze czeka atrakcyjny program startowy, gwarantujący produkty wysokiej jakości w cenach dosłownie symbolicznych.

W zależności od tego ile czasu i zaangażowania poświęcisz na pracę, cały rabat z zamówień jaki uda Ci się uzyskać zostaje w Twojej kieszeni. Co ważne- im większe jest zamówienie, tym większy jest procent rabatu! Poza tym czeka na Ciebie mnóstwo bonusów, konkursów i ofert przeznaczonych wyłącznie dla konsultantek, co pozwoli zwiększyć Twoje zyski, a przy tym bardzo oszczędzić na kosmetykach. Nie ma żadnych haczyków, gramy w otwarte karty i zanim zdecydujesz się na przystąpienie do grona konsultantek Avon, możesz zapoznać się ze szczegółami na stronie https://moje-kosmetyki.eu.

((.))

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone