Zamknij
REKLAMA

Jak kupić ubranka niemowlęce i nie zwariować?

08:08, 16.11.2018 | (.)
Skomentuj

Ubranka niemowlęce to niekończący się temat, który ciągnie się od czasu ciąży do czasu gdy dziecko zaczyna chodzić. Te śliczne małe wdzianka potrafią kosztować krocie bo trzeba ich kupić naprawdę sporo. Ilość rozmiarów przez, które jak błyskawica przechodzi niemowlę jest bliska siedmiu bo zaczynamy przygodę z odzieżą niemowlęcą od rozmiaru 56 i kończymy na rozmiarze 92 około pierwszego roku życia bobasa.

Czy aż siedmiokrotną wymianę garderoby niemowlaka udźwignie domowy budżet? Jak poradzić sobie z tak ogromnym wysiłkiem finansowym?

Najbardziej budżet obciąża wyprawka zimowa, w której skład wchodzą buty zimowe, kombinezon, czapki, szaliki, rękawiczki. To dodatkowy koszt do bielizny niemowlęcej. Najtańsza wyprawka to ta kupowana na lato chociaż wtedy rodzice często decydują się na bardziej reprezentacyjne wizytówkowe ubranka.

Jak skompletować i nie zwariować?

Odpowiedź jak wybawienie dla waszego konta niesie Internet. Sieciowe wyprzedaże, akcje rabatowe, promocje, eventy z darmową dostawą, Black Friday, sezonowe obniżki cen to wydarzenia w sam raz dla rodziców z portfelem w wersji ekonomicznej. Można upolować niesamowite ubranka dla niemowląt w niskich cenach, a na dodatek z dostawą pod same drzwi, bez krążenia między stoiskami niemowlęcymi, bez stania w korkach, bez tkwienia w kolejce do kasy. Prosto, szybko, i na temat. Nie jest to wcale opcja dla leniwych. To opcja dla sprytnych i praktycznie nastawionych do życia. Zyskujecie czas, z którym możecie zrobić co tylko chcecie, a co jest 100% przyjemniejsze niż stanie w korku. Zyskujecie pieniądze, które możecie wydać na przyjemności lub na więcej ubranek dla niemowląt. I przede wszystkim zyskujecie świetne ubranka dla niemowląt, które same do was przychodzą. Jeśli nie traficie z rozmiarem lub rozmyślicie się co do zwierzaka na body niemowlęcym to zawsze macie możliwość zwrotu. 

A może tak zwane rodzinne przejęcie?

Nie, nie przyjęcie, tylko właśnie przejęcie. Jeśli macie w rodzinie starsze dzieci zapytajcie, czy ich rodzice nie chcą uwolnić swoich szaf od zalegających tam ciuszków niemowlęcych. Oni zyskują miejsce na półkach i waszą wdzięczność, a wy gotową wyprawkę. Ludzie często chomikują, przechowują na bliżej nieokreślony czas, a miejsca w garderobach nie przybywa. Uwolnijmy zatem rodzinne szafy! Maluchy i tak szybko zmieniają rozmiary więc nie ma znaczenia czy ubranka są używane czy nie. Niemowlę nie jest w stanie zniszczyć śpioszków, body czy pajacyka, piżamki. Jedyne co zagraża ciuszkom noszonym przez kilkumiesięcznego szkraba to plamy po wprowadzonej do menu niemowlaka marchewce lub po soku porzeczkowym. Noworodek natomiast pozostawia ubranka w stanie wręcz nietkniętym, nawet jeśli ulewa. 

Jeśli nie ma w rodzinie nadmiarowej wyprawki noworodkowej, możemy zrobić przyjacielskie przejęcie czyli uzyskanie ciuszków po dzieciach znajomych, przyjaciół. Chętnie pomogą i sami zwolnią miejsce na półkach szafek ubraniowych. Koniec języka za przewodnika.

Używane-w nieznane upolowane

Polowanie na używane zestawy ubranek może zakończyć się sukcesem lub totalną porażką. Kupowanie ciuszków z nieznanego źródła daje nam szanse na udane polowanie 50/50. Jeśli trafimy na uczciwego sprzedawcę możemy nabyć prawdziwe perełki w niskiej cenie. To sposób dla osób lubiących ryzyko. 

Ubranka niemowlęce nie powinny spędzać wam snu z powiek. To tylko garderoba niemowlęca i jakikolwiek sposób wybierzecie by ją zakupić liczy się efekt końcowy. A najlepszy efekt końcowy to świetna wyprawka niemowlęca kupiona w atrakcyjnej cenie. 

((.))

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone