Zamknij
REKLAMA

I ty możesz zostać Midasem zakładów bukmacherskich

07:55, 06.11.2018 | (.)
Skomentuj

Hazard może mieć kilka twarzy. Kusi przede wszystkim możliwością wzbogacenia się o ogromne pieniądze, w bardzo krótkim czasie, przy relatywnie małym nakładzie sił. A co najistotniejsze – jest dla każdego, przynajmniej w teorii. Bo na pewno każdy może spróbować swoich sił w hazardzie, lecz nie każdy powinien. Ci, którzy mają na to odwagę i (to akurat podstawa) środki, mogą na tym niemało zyskać. Jeżeli ktoś ma głowę do ścisłych przedmiotów, może sobie nieźle poradzić np. w kasynie. Jednakże, większość ludzi (szczególnie Polaków), która uważa się za ekspertów od wszelakich dyscyplin sportu, z naciskiem na piłkę nożną, marzy o niemałej fortunie zbitej na zakładach bukmacherskich.

Paradoksalnie, zakłady bukmacherskie to jedna z najbardziej ryzykownych form hazardu. Nie trzeba odwiedzać najbardziej luksusowych miejsc w Las Vegas, żeby wygrać fortunę życia. Wystarczy ‘poświęcić’ równowartość kanapki w McDonaldzie i przy dużym szczęściu następnego dnia można kupować nowy dom. I właśnie taka strategia najczęściej gubi ludzi. Jeśli taki przeciętny Nowak pomyśli sobie: „co tydzień oglądam Premier League, od 10 lat śledzę Ligę Mistrzów, i że niby ja mam nie wytypować dobrze kilkunastu meczów?”. I postawi zakład za 15 zł. Potem kolejne 15 zł. I kolejne. Aż może się z tego zrobić bardzo problematyczne, błędne koło. Ba, ludzie zastawiają dorobki swojego życia, byleby dalej czuć adrenalinę związaną z potencjalnym zyskiem.

”Pizza na obiad? Za ten kupon tatuś kupi wam jutro całą pizzerię!”

Powyższy cytat może wydawać się zabawny, ale niekoniecznie jest oderwany od rzeczywistości. Polacy (w zdecydowanej większości są to mężczyźni) lubią stawiać tzw. „taśmy” z takimi właśnie „pewniaczkami” i oczekiwać wygranej. Jednak sport jest nieprzewidywalny i nierzadko zdarza się, że taki „pewniaczek” nie wywiąże się ze swojego zadania.

Z drugiej jednak strony, jeżeli ktoś pochodzi do tego naprawdę rzetelnie i (przede wszystkim) zdroworozsądkowo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarobić niezły pieniądz. Są osoby, które żyją z gry u bukmachera. Bez pracy na etacie. Przy połączeniu odpowiedniej wiedzy z niezłym instynktem i odrobiną szczęścia, można zapewnić sobie bardzo konkretny zastrzyk gotówki. Wtedy destynacje wakacyjne można wybierać do woli, wedle uznania.

W ostatnich latach zainteresowanie zakładami bukmacherskimi w Polsce zdecydowanie wzrosło. Jest sporo marek oferujących zakłady, jak chociażby lvbet, czy stron porównujących bukmacherów i dających rady co do zakładów – jak betun.pl. Tworzone są nawet rankingi firm bukmacherskich, jak https://betun.pl/ranking/forbet/, w których brane są pod uwagę różne kryteria, a przede wszystkim bonusy na start. Jeżeli więc uważacie, że się w tym bezproblemowo odnajdziecie i chcecie trochę, lub dużo, dodatkowej kasy, to kupony w dłoń i „cash baby, cash”.

((.))
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone