Zamknij
REKLAMA

E-waluta, czyli jak wymienić i wysłać pieniądze do Polski

12:45, 01.11.2018 | (.)
Skomentuj

Mieszkając za granicą czy też wyjeżdżając na wakacje do innego kraju musimy zmierzyć się  z dylematem – jak korzystnie wymienić pieniądze i wysłać je szybko, a także bez zbędnych formalności. Szukamy różnych rozwiązań, a przecież pod nosem mamy jedno, gwarantujące przeprowadzenie tak kupna waluty, jak i jej wysyłkę za granicę w kilku prostych ruchach. Tym rozwiązaniem są kantory internetowe, które z dnia na dzień zdobywają serca kolejnych użytkowników.

Internet to nie tylko źródło wiedzy, ale i narzędzie, które odpowiednio używane, pozwoli nam zaoszczędzić. A właśnie oszczędność to podstawa udanej wymiany walut. Jeśli nie chcemy stracić na kupnie walut, a wręcz przeciwnie – ta wymienić, aby jeszcze zyskać, idealnym rozwiązaniem są kantory internetowe. Możemy tu sprawdzić kursy walut z całego świata, wymienić pieniądze na dowolną walutę, a także wysłać pieniądze za granicę.

Jak to możliwe? Spread, czyli różnica między kursem sprzedaży i kupna waluty w tradycyjnych kantorach może sięgać nawet kilkunastu procent. Inaczej jest w e-kantorach, które ze względu na bardzo duże obroty, mogą obniżyć swoją marżę o kilka procent. Dlatego właśnie wymiana walut w Internecie jest tak korzystna.

Serwisy takie jak Internetowykantor.pl oferują kilkadziesiąt walut z całego świata po bardzo atrakcyjnych kursach. Wystarczy, że wejdziemy na stronę https://internetowykantor.pl/kursy-walut/ gdzie znajdziemy 20 różnych. Ten poznański e-kantor to jeden  liderów rynku, który przez prawie 10 lat na rynku zdobył ogromne zaufanie setek tysięcy klientów, którzy każdego roku wymieniają za jego pomocą kilka miliardów złotych.

Co więcej, zawieranie transakcji w serwisach do wymiany walut online jest nadzwyczaj proste. Wystarczy, że zarejestrować się, a po ukończeniu rejestracji swojego konta, wykonać przelew zasilający na rachunek kantoru. Jeśli wykonamy płatność w złotówkach z banku, w którym rachunek posiada również  Internetowykantor.pl, wtedy zostanie ona zaksięgowana w zaledwie kilka minut. Od tej chwili możemy już dysponować swoimi środkami i dowolnie wybrać moment wykonania transakcji wymiany. Mamy do wyboru aktualnie najlepszy kurs, lub, decydując się na opcję autozatwierdzania, czekamy, aż wymiana zostanie wykonana prze system w chwili, gdy środki pojawią się na koncie. Istnieje również możliwość wskazania konkretnego kursu, takiego na jakim nam zależy – tylko wówczas pieniądze zostaną wymienione na wybraną przez nas walutę.

 

((.))
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone