Zamknij
REKLAMA

Grecja od strony morza czyli czarter jachtów dla każdego

20:43, 28.09.2018 | (.)
Skomentuj

Mówiąc Grecja, nasza wyobraźnia tworzy mniej więcej taki obrazek: błękitne morze, złote, piaszczyste plaże, białe domki z niebieskimi dachami, tańczący zorbę mieszkańcy, stoły zastawione fetą, musaką, oliwkami, tzatziki i metaxą. Zaczynamy nucić grecką melodię i w marzeniach odpływamy na jedną z greckich wysp. A gdyby tak Grecja nie była już tylko sennym marzeniem, a stała się realnym planem na następne wakacje? 

Kraj bogów, gdzie narodziła się demokracja, filozofia, Igrzyska Olimpijskie i wiele innych domen, to kraj, gdzie można spędzić wakacje marzeń. Stosunkowo nie jest to kraj odległy od Polski. Jeżeli z wyprzedzeniem poszukamy bilety lotnicze, to nie wydamy fortuny na lot. Pozostaje jedno pytanie, co dokładnie chcemy zwiedzić? Ateny, stolicę państwa, która szczyci się Akropolem? A może chcielibyście popłynąć na Kretę? Można się tam zrelaksować na jednej ze znanych plaż lub udać się na wykopaliska Knossos, kolebkę kultury europejskiej. Wyspa Kos też jest kusząca. Piękne plaże, znakomity krajobraz i cenne zabytki zachęcają do podróży na archipelag Dodekanez, co można przetłumaczyć na język polski jako „12 wysp”. A słynne Cyklady? Santorini, najbardziej znana wyspa archipelagu. Mykonos, czyli druga Ibiza. Wulkaniczna wyspa Milos i wiele innych, które oferują moc atrakcji przybyszom. Wybór nie jest łatwy. Grecja, to kraj tak różnorodny i ciekawy, że najlepiej jest się wybrać w rejs, aby móc wszystko zobaczyć.

Czarter jachtu w Grecji, to najbardziej optymalna opcja, na zobaczenie naprawdę wielu miejsc. Co ważne, taka przyjemność jest na każdą kieszeń. Wystarczy, że zbierzesz grupę przyjaciół z którymi chcesz spędzić wakacje, a koszty rozłożą się na kilka osób. Rejs u wybrzeży Grecji to alternatywna opcja spędzenia wakacji. Przypadnie ona do gustu każdemu, kto ceni sobie niezależność w planowaniu wyprawy oraz osobom, które chcą się nie tylko zrelaksować, ale również przeżyć przygodę. Śródziemnomorski klimat w Grecji, pozwala na rozpoczęcie sezonu żeglarskiego już w kwietniu i trwa do listopada. Co najważniejsze, aby wypłynąć na wody Grecji i przeżyć niesamowitą przygodę, nie trzeba mieć doświadczenia. Istnieje możliwość wyczarterowania jachtu ze skipperem.

Teraz, kiedy mówisz Grecja i oczami wyobraźni widzisz siebie i grono swoich przyjaciół na pokładzie jachtu, wiesz, że ta wizja już w wkrótce może stać się rzeczywistością. Nie bój się marzeń, niech staną się realnym planem. Jeżeli chciałbyś znać szczegóły i ceny tygodniowego wynajmu jednostki skontaktuj się z ekspertem GlobeSailor.pl. Ahoj!

 

((.))

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone