Zamknij
REKLAMA

Zegarki Tag Heuer - zawsze punktualnie i niezawodnie

15:22, 26.09.2018 | materiały partnera
Skomentuj

Firma Tag Heuer to jeden z czołowych producentów wysokiej klasy szwajcarskich zegarków w sportowym stylu. Ta wybitna marka liczy już ponad pół wieku. Jej twórca i założyciel firmy, Edouard Heuer  zawsze stawiał na funkcjonalność i sportowy wygląd, co w połączeniu z luksusowym stylem i zaawansowaną technologią zaowocowało niebywałym sukcesem. Niezwykła staranność wykonania i precyzyjny mechanizm sprawiają, że współczesne zegarki Tag Heuer są niezawodne i stylowe. Szeroki wybór wzorów dostępny na stronie dystrybutora https://kuck.pl/zegarki-tag-heuer-m-7.html umożliwia podjęcie właściwej decyzji i zakup efektownego zegarka markowego.

Tag Heuer – wybitnie sportowy styl w prestiżowej oprawie

Marka Tag Heuer niezwykle umiejętnie łączy cechy funkcjonalne najlepszych szwajcarskich zegarków ze sportowym stylem. To marka silnie związana z prestiżowymi wyścigami samochodowymi w Monaco i Meksyku. Losy tej marki zegarków sprzęgły się z historią wyścigów samochodowych w latach 50-tych, gdy firmą zarządzał prawnuk założyciela, Jack William Heuer. Jako entuzjasta ekstremalnych sportów motorowych wpadł na genialny pomysł połączenia luksusowych zegarków z ekskluzywną marką Porsche 356 Carrera, a w kolejnych latach z legendarnym modelem Porsche 911 Carrera RS.

Historia marki

Carrera Panamericana to 3 000 kilometrów najtrudniejszych i zapierających dech w piersiach meksykańskich dróg. Uznany za jeden z najbardziej niebezpiecznych na świecie, wyjątkowy wyścig ucieleśnia ducha zegarków TAG Heuer. Wizerunek tej marki wiąże się nie tylko z drogą, lecz również z Formułą 1 i słynnym argentyńskim kierowcą. Juan Manuel Fangio Déramo to pięciokrotny mistrz świata uznany za najlepszego kierowcę wszech czasów i ambasador marki zegarków Tag Heuer.

Oscillating Pinion – innowacje w sztuce tworzenia zegarków

Dzięki firmie Tag Heuer na rynku zegarków pojawiło się proste i cenne rozwiązanie tzw. przestawny zębnik. Oscillating Pinion jest jednym z najważniejszych elementów mechanizmu w zegarku używanym do dziś. Sam pomysł ma ścisły związek z popularyzacją zegarków ze stoperem, dlatego należało poprawić efektywność sposobu produkcji i montażu chronometra. Rozwiązanie to przyśpieszyło czas produkcji zegarków, a także zmniejszyło ich koszty. Dzięki temu wynalazkowi dzisiaj praktycznie każdy zegarek ma wbudowany precyzyjny sekundnik i stoper.

Wyjątkowy model zegarków Tag Heuer - Carrera

Dzięki wielkiej pasji do sportu powstał wybitny model zegarka nawiązujący do wyścigów – model o nazwie Carrera. Precyzyjny i niezawodny mechanizm ukryty w stalowej kopercie, wodoszczelny i odporny na zarysowania, jest kwintesencją męskiego stylu. Wyróżnia się spośród innych modeli nieco nonszalancką elegancją, która tylko podkreśla jego sportowy charakter. Minimalistyczna forma, przejrzysty cyferblat, bransoleta z brązowej skóry krokodyla i nakręcany automatycznie mechanizm to główne cechy, które sprawiają, że ten model cieszy się ogromnym powodzeniem, zwłaszcza wśród panów ze sportowym zacięciem. Od ponad pół wieku model zegarka Carrera nadal wzbudza zachwyt i wspaniale podkreśla wizerunek eleganckiego mężczyzny.

(materiały partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone