Zamknij
REKLAMA

Jak wybrać ciekawą spacerówkę dla malucha?

20:15, 07.08.2018 | (.)
Skomentuj

Szykując wyprawkę dla dzidziusia, rodzice mają do wyboru wiele różnych artykułów, proponowanych przez wielu nowoczesnych producentów. Wiele z artykułów staje się niezbędne w codziennym życiu rodzica i malucha. Producenci starają się wychodzić naprzeciw potrzebom rodziców i bardzo ułatwić im codzienną opiekę nad dzieckiem. Najważniejszą decyzją, podejmowaną przez rodziców to zakup wózka dla dziecka. Wielu rodziców decyduje się na zakup wózka głęboko-spacerowego. Wózek ten jest na pewno praktyczny i funkcjonalny, zazwyczaj okazuje się również łatwy w obsłudze, w każdej chwili można wpiąć dołączoną do kompletu spacerówkę. Współczesne wózki są dobrze wyposażone, mają odpowiedni system zabezpieczeń tj.: pasy i hamulec, wyposażone są w odpowiedni system wentylacji znajdujący się w wózku, różnią się jednak wagą oraz rodzajem kół.

Praktycznym a zarazem atrakcyjnym wózkiem jest wózek holenderskiej produkcji Mutsy Nexo, którego łatwo, wygodnie i szybko się składa do wręcz kompaktowych rozmiarów. Stelaż stanie się jeszcze mniejszy po odpięciu kół ze stelaża, a wózek nie rozłoży się, dzięki odpowiednim zabezpieczeniom. Spacerówka wózka Evo posiada wygodne siedzisko, którego oparcie można regulować, regulacji podlega także podnóżek.

Mutsy Nexo wyposażony jest w barierkę, dzięki której dziecko jest w pełni bezpieczne i nie wypadnie w trakcie jazdy. Może ona pełnić także rolę podpórki na malutkie rączki dziecka. Rączka wózka Nexo jest teleskopowa, można ją więc dopasować do każdej osoby prowadzącej wózek. Wózek wyposażony jest w duży kosz na zakupy, który może pomieścić dużo pakunków i akcesoriów dziecka naraz.

Wózek Mutsy Nexo daje możliwość wpięcia fotelika samochodowego w stelaż Mutsy Nexo, po każdej podróży można wypiąć nosidełko z pojazdu i przymocować je w ramie wózka, to naprawdę wygodne rozwiązanie, a maluch może dalej drzemać. Wózek Mutsy Nexo jest solidnie wykonany i niezawodny, pięknie i stylowo się prezentuje, nadaje się do użytku przez wiele lat, nawet dla przyszłych pokoleń.

((.))

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone