Zamknij
REKLAMA

"Grabski" szkoła z tarczą jakości! Zawód -praca- rodzina- sukces

19:58, 14.04.2018 | O.R

W piątek i sobotę młodzież z powiatu kutnowskiego odwiedziła Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Grabskiego. Szkoła kształci informatyków, księgowych, handlowców oraz specjalistów ds.marketingu, public relations oraz ochrony środowiska. Nic więc dziwnego, że z Drzwi otwartych "Grabskiego" skorzystało dużo uczniów. 

- W piątek rozpoczęliśmy o godz. 15.30 i przede wszystkim gościliśmy uczniów z terenu powiatu, łatwiej dojechać do Kutna w tygodniu niż w sobotę. Zapewniamy uczniom wysoki poziom kształcenia, wychowania, dobre przygotowanie uczniów do matury i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz równe szanse edukacyjne. Współpracujemy z lokalnymi pracodawcami w zakresie odbywania praktyk zawodowych - mówi Wojciech Banasiak, dyrektor szkoły.

Oprócz uczniów w szkole pojawili się także rodzice. Byli zainteresowani możliwościami zamieszkania ich pociech w Bursie. Bursa nr 1 znajduje się na terenie ZS nr 3, więc do szkoły można wychodzić dosłownie za 5 minut ósma. 

- Już dziś zapraszam kandydatów na Drzwi otwarte 26 kwietnia od godz.9.00 do 15. 00 - dodaje dyrektor.

ZS nr 3 w Kutnie trzykrotnie zdobył tarczę jakości w ogólnopolskim rankingu Perspektywy. Jego Technikum znalazło się wśród najlepszych w 2015, 2016 i  2017 roku. 

Kutnowska szkoła współpracuje z Politechniką Łódzką - Wydziałem Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska, Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu, z instytucjami kultury, klubami sportowymi i organizacjami pozarządowymi.

Kształcenie w "Grabskim" przygotowuje do kontynuowania nauki na różnych kierunkach uczelni wyższych, wykonywania atrakcyjnego zawodu, aktywnego funkcjonowania na zmieniającym się wciąż rynku pracy oraz uruchomienia i prowadzenia własnej firmy. 

Zapraszamy na Drzwi Otwarte 26 kwietnia w godz. 9-15. Skorzystaj z atrakcyjnych pokazów, zapytaj i dowiedz się, że warto uczyć się w "Grabskim".

Artykuł sponsorowany

(O.R)
REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone