Zamknij
REKLAMA

Nowy rok, nowy ja? Kiedy warto rozpocząć naukę angielskiego?

08.12, 28.11.2022 . Aktualizacja: 08.13, 28.11.2022
Skomentuj

Nowy rok jest magiczną granicą, od której wiele osób planuje zmienić swoje życie. Decydujemy się wtedy na najróżniejsze postanowienia noworoczne. Niektóre osoby mówią, że od tego momentu będą zdrowo się odżywiać, inne, że zaczną ćwiczyć, a jeszcze inne, że postawią na samorozwój.

Kolejny upływający rok mobilizuje nas do zmian i pracy nad sobą. Jak dobrze to wykorzystać? Na pewno jest to czas, w którym warto rozpocząć naukę angielskiego.

Kiedy warto rozpocząć naukę angielskiego?

Kiedy rozważamy rozpoczęcie nauki języka obcego, automatycznie pojawia się pytanie, kiedy najlepiej się za to zabrać. Z założenia im wcześniej, tym lepiej. Dlatego wielu rodziców decyduje się na wychowywanie dzieci w sposób dwujęzyczny. W tym przypadku najlepiej byłoby, żeby oni sami biegle posługiwali się drugim językiem.

Dla wielu rodziców świetnym rozwiązaniem są kursy języka angielskiego dla dzieci, odpowiednio dostosowane do wieku. Świetnym przykładem takich zajęć są Baby Loves Music dla dzieci w wieku 0-2 lat lub kurs Teddy Eddie dla dzieci w wieku 2-7 lat. W obu przypadkach najmłodsi uczeni są poprzez zajęcia wypełnione muzyką i zabawą.

Jeżeli jako dzieci nie uczyliśmy się języka angielskiego, to nic straconego. Naukę warto rozpocząć w każdym wieku, a nowy rok może być świetną okazją do podjęcia takiej decyzji.

Kurs online dla osób dorosłych

Rozpocząć naukę angielskiego można niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania. Jest to międzynarodowy język komunikacyjny, a jego znajomość może otworzyć przed nami wiele drzwi.

Osoby dorosłe bardzo często wybierają kurs języka angielskiego online. Jest to wygodna forma dla zapracowanych lub takich, którym ciężko byłoby dojechać do szkoły językowej lub nie posiadają takiej placówki w swoim miejscu zamieszkania. Na takim kursie można uczyć się samodzielnie lub w małych 2- lub 3-osobowych grupach, co jest bardzo popularne i najefektywniejsze.

Dla przykładu, kurs języka angielskiego dorośli — adults on-line daje wyjątkową możliwość bezpłatnej rozmowy z metodykiem, który pomoże określić poziom zaawansowania znajomości języka angielskiego i odpowiednio dobrać jego poziom.

Nie warto zrażać się nawet jeżeli kompletnie go nie znamy. Rozpocząć naukę języka angielskiego lub ją kontynuować można niezależnie od stopnia zaawansowania. Dobre szkoły językowe oferują kursy online na wielu poziomach takich jak Adult A1 podstawowy, Adult A2 średnio zaawansowany niższy, Adult B1 średnio zaawansowany, Adult B2 zaawansowany niższy, Adult C1 zaawansowany, a nawet Adult C2 zaawansowany wyższy.

Jak widać, każdy, niezależnie od stopnia znajomości języka angielskiego, może podnosić swoje kompetencje w tym zakresie. W ofercie dobrych studiów językowych znajdują się również kursy konwersacyjne pomagające biegle posługiwać się językiem angielskim w praktyce.

Podobne rozwiązania można znaleźć w specjalnych kursach dostosowanych dla nastolatków, a także skorzystać z oferty BUISNESS dla firm. Szkoły językowe dają mnóstwo możliwości. Warto wybrać taką, która pozwala po ukończeniu kursu na zdobycie certyfikatu.

Sprawdź ofertę Langstation - szkoła językowa dla dzieci i dorosłych w Częstochowie

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%