Zamknij

stażysta /młodszy asystent

Nr oferty: StPr/19/0501Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kościuszki 14, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: sprawowanie nadzoru i egzekwowanie higienicznych warunków pracy w zakładach pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 17.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: bezpieczeństwo i higiena pracy
    Wymagania pożądane
    • wyższe (w tym licencjat), kierunek: zdrowie publiczne
    • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: chemia
      Uprawnienia:
      • praca w zespole
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane doświadczenie 1 rok oraz kurs BHP
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna Kutno
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Kościuszki 14, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Celina Marciczewska
        Numer telefonu: 24--355-71-00
        E-mail: psse.kutno@pis.gov.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Koordynacja projektów,rekrutacja pracowników z Ukrainy,Rosji,Białorusi,obsługa klientów z Ukrainy,Rosji,Białorusi, wyjazdy służbowe (Polska i zagranica),prowadzenie dokumentacji pracowniczej w języku,
        StPr/19/0621
        data rozpoczęcia pracy od 14.06.2019
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        kontrola jakości gotowego wyrobu zgodnie z dokumentacją techniczna
        StPr/19/0622
        data rozpoczęcia pracy od 24.05.2019
        wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

        wykonywanie prac ślusarskich i spawalniczych na zabudowach samochodowych
        StPr/19/0623
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        w/g programu stazu
        StPr/19/0608
        data rozpoczęcia pracy od 01.06.2019
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        w/g programu stażu
        StPr/19/0612

        StPr/19/0614

        Przewóz osób na regularnych liniach komunikacyjnych.
        StPr/19/0596
        wynagrodzenie od 15,85 - 18,25 PLN

        przestrzeganie procedur HACCAP, zmywanie naczyń, obróbka surowców wydawanych do produkcji
        StPr/19/0595
        data rozpoczęcia pracy od 21.05.2019
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        naprawa samochodów osobowych, silnika, zawieszenia itp.
        StPr/19/0582
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        Dozór obiektu
        StPr/19/0578
        data rozpoczęcia pracy od 15.05.2019
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN