Zamknij

referent d/s bezpieczeństwa żywności

Nr oferty: StPr/19/0133Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mickiewicza 108, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: weryfikacja dokumentacji systemowej zgodnie z wymaganiami, weryfikacja poszczególnych procesów produkcyjnych, sporządzanie raportów z wykonanej pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 11.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: technologia żywności
    Uprawnienia:
    • Certyfikat Audytor Systemu HACCP
    • Szkolenie - podstawowe wymagania systemu zarządzania jakością zgodnie znormą ISO 9001:2008 oraz planowanie zmiany w normie ISO 9001:2015
    • prawo jazdy kat. B
      Wymagania pożądane
      • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: rolnictwo
      • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: zootechnika
      • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: towaroznawstwo
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Cedrob Spółka Akcyjna
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Ujazdówek 2A, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Sylwia Krzyśpiak
        Numer telefonu: 795-133-062
        E-mail: rekrutacja@cedrob.com.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv przesłać email
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        opracowanie konstrukcji technologi dla nowych wyrobów, kondensatorów, filtrów i układów impulsowych, rozwój konstrukcyjno-technologiczny istniejacych wyrobów
        StPr/19/0506
        data rozpoczęcia pracy od 01.05.2019
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        szlifowanie odlewów, reczna obróbka wykańczajaca odlewy
        StPr/19/0508
        data rozpoczęcia pracy od 19.04.2019
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        czyszczenie odlewów z masy formierskiej, odbijanie układów wlewowych, dbałość o zachowanie wysokiej jakości produktu końcowego
        StPr/19/0509

        Różnego rodzaju prace pomocnicze na produkcji.
        StPr/19/0511
        wynagrodzenie od od 3 076,63 PLN

        sprawowanie nadzoru i egzekwowanie higienicznych warunków pracy w zakładach pracy
        StPr/19/0501
        data rozpoczęcia pracy od 17.04.2019

        Sporządzanie grafików zmianowych w języku ukraińskim i polskim,szkolenia i wdrażanie cudzoziemców na nowych stanowiskach pracy,nadzór nad porządkiem w miejscu pracy,praca z nebezpiecznymi środkami che
        StPr/19/0505
        data rozpoczęcia pracy od 08.05.2019
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        umiejętność diagnozowania usterek maszyn, dbanie o należyty stan techniczny maszyn i oprzyrzadowania
        StPr/19/0495
        data rozpoczęcia pracy od 16.04.2019

        telefoniczne i emailowe nawiązywanie kontaktów z klientami, organizacja spotkań handlowych, przygotowanie ofert i prace biurowe związane z procesem sprzedaży
        StPr/19/0493
        data rozpoczęcia pracy od 15.04.2019
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        wykonywanie i organizowanie zajęc warsztatowych grupowych z elementami terapii zajeciowej i sensorycznej
        StPr/19/0489
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019

        rekrutacja potencjalnych klientów i placówek na usługi świetlicy terapeutyczno-sensorycznej, tworzenie bazy osób z niepełnosprawnością, praca animatora
        StPr/19/0490