Zamknij

referent d/s bezpieczeństwa żywności

Nr oferty: StPr/19/0133Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mickiewicza 108, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: weryfikacja dokumentacji systemowej zgodnie z wymaganiami, weryfikacja poszczególnych procesów produkcyjnych, sporządzanie raportów z wykonanej pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 11.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: technologia żywności
    Uprawnienia:
    • Certyfikat Audytor Systemu HACCP
    • Szkolenie - podstawowe wymagania systemu zarządzania jakością zgodnie znormą ISO 9001:2008 oraz planowanie zmiany w normie ISO 9001:2015
    • prawo jazdy kat. B
      Wymagania pożądane
      • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: rolnictwo
      • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: zootechnika
      • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: towaroznawstwo
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Cedrob Spółka Akcyjna
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Ujazdówek 2A, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Sylwia Krzyśpiak
        Numer telefonu: 795-133-062
        E-mail: rekrutacja@cedrob.com.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv przesłać email
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        obsługa klienta, praca z towarem, prace porządkowe
        StPr/19/0156
        data rozpoczęcia pracy od 22.02.2019
        wynagrodzenie od od 1 688 PLN

        wykonywanie prac brukarskich
        StPr/19/0144
        data rozpoczęcia pracy od 20.02.2019
        wynagrodzenie od od 3 300 PLN

        nadzór nad robotami budowlanymi
        StPr/19/0145
        wynagrodzenie od od 4 800 PLN

        Sprzątanie terenu,praca zamiatarką,praca samochodem ciężarowym z przczepą.
        StPr/19/0140
        data rozpoczęcia pracy od 14.02.2019
        wynagrodzenie od 15 - 23 PLN

        Opracowywanie konstrukcji,technologia nowych wyrobów,kondensatorów,filtrów i układów impulsowych,rozwój konstrukcyjno-technologiczny istniejących wyrobów.
        StPr/19/0143
        data rozpoczęcia pracy od 01.03.2019
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        kontrola jakości części samochodowych zgodnie z instrukcją, raportowanie do przełożonego, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
        StPr/19/0131
        data rozpoczęcia pracy od 18.02.2019
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        pozyskiwanie kontrahentów prowadzenie rozmów handlowych sporządzanie umów i ofert praca w terenie początkowo 2700,00 zł brutto, po okresie próbnym 3000,00 zł brutto + premia mile widziana osoba z wyks
        StPr/19/0132
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        weryfikacja dokumentacji systemowej zgodnie z wymaganiami, weryfikacja poszczególnych procesów produkcyjnych, sporządzanie raportów z wykonanej pracy
        StPr/19/0133
        data rozpoczęcia pracy od 11.02.2019
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Sprzątanie hali produkcyjnej spożywczej(mięso)
        StPr/19/0128
        wynagrodzenie od od 15 PLN

        naprawy samochodów, obsługa urządzeń diagnostycznych
        StPr/19/0124
        data rozpoczęcia pracy od 05.02.2019
        wynagrodzenie od 2 776 - 5 100 PLN