Zamknij

Przedstawiciel handlowy branży fnansowej

Nr oferty: StPr/19/0132Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 99-300 Kutno 0, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: pozyskiwanie kontrahentów prowadzenie rozmów handlowych sporządzanie umów i ofert praca w terenie początkowo 2700,00 zł brutto, po okresie próbnym 3000,00 zł brutto + premia mile widziana osoba z wyks
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : negocjacyjne, prezentacyjne, komunikacyjne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Magna Era Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Żółkiewskiego 3, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolsk
      Osoba do kontaktu: Julia Maciejewska
      Numer telefonu: 625961180
      E-mail: rekrutacja@magnaera.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV-wysyłać na wskazany adres email lub kontakt wyłącznie telefoniczny.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      obsługa klienta, praca z towarem, prace porządkowe
      StPr/19/0156
      data rozpoczęcia pracy od 22.02.2019
      wynagrodzenie od od 1 688 PLN

      wykonywanie prac brukarskich
      StPr/19/0144
      data rozpoczęcia pracy od 20.02.2019
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      nadzór nad robotami budowlanymi
      StPr/19/0145
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN

      Sprzątanie terenu,praca zamiatarką,praca samochodem ciężarowym z przczepą.
      StPr/19/0140
      data rozpoczęcia pracy od 14.02.2019
      wynagrodzenie od 15 - 23 PLN

      Opracowywanie konstrukcji,technologia nowych wyrobów,kondensatorów,filtrów i układów impulsowych,rozwój konstrukcyjno-technologiczny istniejących wyrobów.
      StPr/19/0143
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2019
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      kontrola jakości części samochodowych zgodnie z instrukcją, raportowanie do przełożonego, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
      StPr/19/0131
      data rozpoczęcia pracy od 18.02.2019
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      pozyskiwanie kontrahentów prowadzenie rozmów handlowych sporządzanie umów i ofert praca w terenie początkowo 2700,00 zł brutto, po okresie próbnym 3000,00 zł brutto + premia mile widziana osoba z wyks
      StPr/19/0132
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      weryfikacja dokumentacji systemowej zgodnie z wymaganiami, weryfikacja poszczególnych procesów produkcyjnych, sporządzanie raportów z wykonanej pracy
      StPr/19/0133
      data rozpoczęcia pracy od 11.02.2019
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Sprzątanie hali produkcyjnej spożywczej(mięso)
      StPr/19/0128
      wynagrodzenie od od 15 PLN

      naprawy samochodów, obsługa urządzeń diagnostycznych
      StPr/19/0124
      data rozpoczęcia pracy od 05.02.2019
      wynagrodzenie od 2 776 - 5 100 PLN