Zamknij

inspektor jakości

Nr oferty: StPr/19/0131Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: kontrola jakości części samochodowych zgodnie z instrukcją, raportowanie do przełożonego, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 18.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: dobry wzrok, spostrzegawczość
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Formel D Polska Spółka z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Toszecka 101, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Lidia NHajder
    Numer telefonu: 607-881-723
    E-mail: lidia.najder@formald.com
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv należy przesłać na adres email
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    obsługa klienta, praca z towarem, prace porządkowe
    StPr/19/0156
    data rozpoczęcia pracy od 22.02.2019
    wynagrodzenie od od 1 688 PLN

    wykonywanie prac brukarskich
    StPr/19/0144
    data rozpoczęcia pracy od 20.02.2019
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    nadzór nad robotami budowlanymi
    StPr/19/0145
    wynagrodzenie od od 4 800 PLN

    Sprzątanie terenu,praca zamiatarką,praca samochodem ciężarowym z przczepą.
    StPr/19/0140
    data rozpoczęcia pracy od 14.02.2019
    wynagrodzenie od 15 - 23 PLN

    Opracowywanie konstrukcji,technologia nowych wyrobów,kondensatorów,filtrów i układów impulsowych,rozwój konstrukcyjno-technologiczny istniejących wyrobów.
    StPr/19/0143
    data rozpoczęcia pracy od 01.03.2019
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    kontrola jakości części samochodowych zgodnie z instrukcją, raportowanie do przełożonego, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
    StPr/19/0131
    data rozpoczęcia pracy od 18.02.2019
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    pozyskiwanie kontrahentów prowadzenie rozmów handlowych sporządzanie umów i ofert praca w terenie początkowo 2700,00 zł brutto, po okresie próbnym 3000,00 zł brutto + premia mile widziana osoba z wyks
    StPr/19/0132
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    weryfikacja dokumentacji systemowej zgodnie z wymaganiami, weryfikacja poszczególnych procesów produkcyjnych, sporządzanie raportów z wykonanej pracy
    StPr/19/0133
    data rozpoczęcia pracy od 11.02.2019
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Sprzątanie hali produkcyjnej spożywczej(mięso)
    StPr/19/0128
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    naprawy samochodów, obsługa urządzeń diagnostycznych
    StPr/19/0124
    data rozpoczęcia pracy od 05.02.2019
    wynagrodzenie od 2 776 - 5 100 PLN