Zamknij
REKLAMA

Podejrzani o zabicie psa ze szczególnym okrucieństwem

15:29, 19.04.2019 | KPP Kutno
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z komisariatu w Żychlinie zatrzymali dwie osoby podejrzane o zabicie psa. Zwierzę zostało znalezione w worku na jednej z posesji w Żychlinie. Zatrzymane osoby usłyszą dzisiaj zarzuty. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

16 kwietnia ok godz. 22.00 dyżurny kutnowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o znalezieniu na jednej z posesji w Żychlinie zwłok psa. Na miejsce skierowano patrol, który potwierdził tą informację. Przed pustostanem  leżało martwe zwierzę w worku ze sznurkiem zawiązanym na szyi. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci z komisariatu w Żychlinie. Na miejscu zabezpieczono ślady i wykonano szczegółowe oględziny. 19 kwietnia 2019 roku kryminalni ustalili i namierzyli sprawców tego okrutnego czynu. 

Właścicielką psa okazała się 38-letnia mieszkanka Żychlina i to ona zleciła uśmiercenie psa i dostarczyła narzędzia w postaci worka i sznurka swojemu znajomemu. W dniu dzisiejszym 37 – latek oraz 38-  letnia kobieta usłyszą zarzuty zabicia psa ze szczególnym okrucieństwem. Za ten czyn ten grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone