Zamknij
REKLAMA

Kryminalny z Kutna zatrzymał poszukiwaną poza służbą

20:18, 04.12.2018 | KPP Kutno
REKLAMA
Skomentuj

Policjant pionu kryminalnego w czasie wolnym od służby zatrzymał 31 letnią kobietę, która była poszukiwana. Do zdarzenia doszło 1 grudnia 2018 roku w Łodzi na terenie jednej z galerii handlowych. Kobieta była poszukiwana z szereg przestępstw gospodarczych.

1 grudnia  w Łodzi na terenie jednej z galerii handlowych policjant z Wydziału Kryminalnego kutnowskiej komendy będąc w czasie wolnym od służby rozpoznał kobietę, która jak wynikało z jego wiedzy jest osobą poszukiwaną. Policjant obserwując kobietę podczas zakupów poinformował o tym fakcie dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Na miejsce został natychmiast wysłany patrol mundurowy. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce przejęli poszukiwaną już na parkingu samochodowym z którego kobieta miała zamiar odjechać. Zatrzymana to 31-letnia mieszkanka naszego miasta. Była poszukiwana była przez Sąd Rejonowy w Kutnie . Kobieta trafiła już do aresztu śledczego, gdzie spędzi teraz prawie 2 lata za przestępstwa gospodarcze. Policjant, swoją postawą udowodnił, że policjantem jest się w każdej chwili nie tylko będąc na służbie.   

(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

olekolek

0 0

jak jest z tych z jednie słusznje opcji to breivik da mu awans i może nawey jakim naczelnikiem lub komendantem zostanie;-) 19:56, 10.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone