Zamknij
REKLAMA

Policjanci zatrzymali siedem osób poszukiwanych listem gończym

15:28, 28.09.2018 | KPP Kutno
REKLAMA
Skomentuj

Kutnowscy kryminalni w ostatnim czasie zatrzymali siedem osób, które były poszukiwane listami gończymi. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości chciały uniknąć kary mi.in. za przestępstwa przeciwko mieniu oraz przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji. Przypominamy wszystkim mieszkańcom, że na naszej stronie we współpracy z Komendą Powiatową Policji działa specjalna zakładka POSZUKIWANI, w której na bieżąco można sprawdzić kogo szuka Policja. Osoby które posiadają informację na temat miejsca pobytu osób poszukiwanych proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kutnie, ul. Toruńska 14  lub  telefonicznie na numer 997.

Poszukiwania osób ukrywających się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości to niejednokrotnie żmudny i długotrwały proces. Policjanci prowadzący działania poszukiwawcze, podkreślają, że ich praca ma niełatwy charakter. Osoby ukrywające się przed policją i wymiarem sprawiedliwości, mają pełną świadomość prowadzonych poszukiwań i starają się je maksymalnie utrudnić. Jeden z poszukiwanych przed mundurowymi ukrył się w szafie. Do zatrzymania doszło 26 września 2018 roku. Kryminalni otrzymali informację, że poszukiwany 25 letni mężczyzna mieszkaniec naszego powiatu pojawił się w miejscu swojego zamieszkania. Obecne na miejscu osoby oświadczyły, że poszukiwanego nie ma w mieszkaniu i nie znają jego miejsca pobytu.

Policjanci nie dali jednak wiary tym zapewnieniom i sami postanowili sprawdzić wszystkie pomieszczenia. W jednym z nich znaleźli poszukiwanego, który ukrył się ...w szafie. W ciągu ostatniego miesiąca funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego ustalili miejsca przebywania siedmiu poszukiwanych listami gończymi wydanymi przez Sądy Rejonowe w Kutnie , Łęczycy, Łowiczu oraz Prokuraturę Rejonową w Gostyninie. Do zatrzymań dochodziło nie tylko na terenie powiatu kutnowskiego, ale również na terenie Łodzi czy Gdańska.

 

(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone