Zamknij
REKLAMA

Wypadek w Holendrach Strzeleckich. Mężczyzna nie żyje

18:57, 11.09.2018 | Redaktor
REKLAMA
Skomentuj
fot. KPP Kutno

Jak podaje dyżurny informacji drogowej na dk 60 w Holendrach Strzeleckich około 18.20 auto osobowe wjechało do rowu. Mężczyzna nie żyje cztery osoby są ranne. Droga jest zablokowana.  Policja kieruje samochody osobowe na objazd drogami lokalnymi, samochody ciężarowe jadące w kierunku Płocka kierowane są do A1 na węzeł Sójki i dalej przez Włocławek. Przewidywany czas utrudnienia do 4 godzin. 

Utrudnienia trwały do 3.20. 

Kutnowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku na drodze krajowej DK 60. Samochód renault laguna wypadł z drogi i dachował. Pojazdem podróżowało pięciu mężczyzn, jeden z nich poniósł śmierć na miejscu.

- 11 września o godz. 18.20 dyżurny KPP Kutno otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej DK 60 w miejscowości Holendry Strzeleckie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem renault laguna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał na pobocze, wypadł z drogi i dachował. Laguną podróżowało pięciu mężczyzn. Jeden z nich zmarł na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Dwóch innych pasażerów z obrażeniami pozostało w szpitalu na obserwacji. Dwóch natomiast zostało zatrzymanych do wyjaśnienia. Od mężczyzn została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu lub środków odurzających. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tego wypadku - podaje KPP Kutno.

Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek na drodze!

Nigdy nie wsiadamy za kierownicę po alkoholu. Zawsze dostosowujemy prędkość do obowiązujących przepisów, warunków drogowych i własnych umiejętności. Dobrym miejscem na popisy są symulatory komputerowe, nigdy droga publiczna. Pamiętajmy o odpowiedzialności za życie własne, naszych pasażerów oraz innych użytkowników drogi.

(Redaktor)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

AdamAdam

0 0

Internet najszybszy w Żychlinie straż wyje 19.09. Gratuluję 19:11, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JankoJanko

0 0

z Kutna 2 straże wyjechały koło 18:30 19:21, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone