Zamknij
REKLAMA

Zwłoki mężczyzn na Czarnieckiego i w rowie w gminie Bedlno

10:49, 29.05.2018 | O.R
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie ilustracyjne

Wczoraj w Kutnie przy ulicy Czarnieckiego i w Teodorowie w gminie Bedlno znaleziono zwłoki mężczyzn. Prokuratura Rejonowa w Kutnie zbada okoliczności śmierci obu osób. 

O 12.20 strażacy z PSP Kutno zostali poproszeni o wydobycie zwłok mężczyzny z rowu melioracyjnego w Teodorowie. Prawdopodobnie spadł z roweru do rowu. 

- Do zdarzenia pojechały JRG Kutno i OSP Tomczyce - informuje kpt. Zdzisław Pęgowski, rzecznik PSP w Kutnie. - Wydobyliśmy z rowu zwłoki mężczyzny. - A  w Kutnie wczoraj o godz. 20.58  strażacy zostali wezwani do udzielenia pomocy mężczyźnie na podwórku jednej z posesji przy ulicy Czarnieckiego. Odstąpili od resuscytacji, bowiem mężczyzna nie żył. Po przybyciu lekarz z Zespołu Ratownictwa Medycznego, stwierdził zgon. 

W ostatnim czasie w powiecie kutnowskim doszło do kilku tego typu zdarzeń. W lutym tego roku w gminie Bedlno w pustostanie znaleziono zwłoki 25-letniego mężczyzny z Mazowsza, wcześniej w listopadzie 2017 roku w Pleckiej Dąbrowie w tej samej gminie znaleziono zwłoki 43- letniego mężczyzny w rowie. Wówczas prokuratura odstąpiła od czynności z uwagi na naturalne przyczyny śmierci. Czy w obu przypadkach z feralnego poniedziałku będzie podobnie? Dowiemy się wkrótce.

(O.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone