Zamknij
REKLAMA

10-letni Kacper walczy z chorobą nowotworową. Pomagamy!

12:19, 04.08.2020 | siecportali.pl
Skomentuj
REKLAMA

10-letni Kacper z Włocławka walczy z chorobą nowotworową i z czasem.  Na leczenie w Stanach Zjednoczonych potrzeba aż 4 miliony złotych. Do końca zbiórki pozostało już tylko dziesięć dni. 

W połowie sierpnia Kacper powinien znaleźć się w szpitalu Nationwide Children’s Hospital w Ohio. 

- W Polsce lekarze powiedzieli nam wprost - w przypadku tak zaawansowanej choroby nigdy nie udało się uratować żadnego pacjenta. Wszyscy zmarli. Zegar tyka. W Polsce czeka tylko śmierć - tłumaczą rodzice Kacperka. 

Szansą na wyleczenie chłopca jest wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Tamtejsi lekarze widzą nadzieję na uratowanie chłopca. Ta szansa na życie kosztuje fortunę, a czas jest ekstremalnie krótki. 

Na leczenie i rehabilitację potrzeba blisko 4 miliony złotych, a to zdecydowanie przekracza możliwości rodziców.

W akcję pomocową dla chłopca włączył się cały Włocławek. W ten weekend pieniądze zbierali m.in. akcja charytatywna działająca przy parafii Ducha Świętego w Michelinie, Morsy Kujawskie i MPK. Do wpłat zachęca także Klub Koszykówki Włocławek, który dla kibica, który wpłaci największą kwotę przygotował niespodziankę - Dzień z Anwilem

Na koncie jest już blisko milion złotych. To jest jednak tylko część kwoty jaką potrzebuje chłopiec, by mieć szansę na dalsze życie. 

Drugi milion chcemy zebrać my - Sieć Portali. Stawiamy sobie poprzeczkę wysoko, ale wierzymy w naszych Internautów, Partnerów oraz zasięg całej sieci.

Razem możemy zrobić dużą rzecz, dlatego prosimy Was o przelanie chociaż jednej złotówki, która uratuje życie Kacperka.

TUTAJ MOŻESZ POMÓC

(siecportali.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA