Zamknij
REKLAMA

Łódzka Marka Mleka. Ruszyła kampania

16:21, 02.03.2020 | Urząd Marszałkowski w Łodzi
REKLAMA
Skomentuj
Od lewej członek Zarządu Województwa Andrzej Górczyński

Ruszyła kampania informacyjno – promocyjna pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego, pn. Łódzka Marka Mleka, skierowana do mieszkańców naszego województwa. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na zalety mleka i jego przetworów, kreowanie właściwych nawyków żywieniowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa zdrowotnego społeczeństwa.

Projekt, finansowany ze środków Funduszu Promocji Mleka, realizuje Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich we współpracy z Łódzką Koleją Aglomeracyjną. W kampanię zaangażowały się mleczarnie z województwa łódzkiego, które podjęły współpracę w celu promocji swoich wyrobów. Jest to doskonały przykład tego jak współpracować zamiast konkurować. W ramach kampanii ŁKA przeprowadzi w pociągach akcję edukacyjno – promocyjną pn. Pociąg do mleka, podkreślającą znaczenie wartości odżywczej mleka i produktów mlecznych w codziennej diecie.

Mleko to podstawa! Podstawa zdrowych posiłków i przekąsek, których będzie można zasmakować podczas wydarzeń organizowanych w województwie. Na stoisku promocyjnym Łódzkiej Marki Mleka, będzie można spróbować zdrowych potraw i napojów przygotowanych na bazie mleka od producentów z województwa łódzkiego. Na odwiedzających czekają również atrakcyjne „mleczne” gadżety.

Już 6 marca zapraszamy na stoisko promocyjne na Stacji Kobiet, eventu organizowanego przez ŁKA na dworcu Łódź Fabryczna.

Kampania potrwa do końca 2020 roku.

 

 

(Urząd Marszałkowski w Łodzi)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone