Zamknij
REKLAMA

Andrzejkowy konkurs taneczny w SP nr 6

13:59, 02.12.2019 | SP nr 6
Skomentuj
REKLAMA

29.11.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie odbył się długo wyczekiwany świetlicowy konkurs taneczny pod hasłem „Roztańczone andrzejki”. Pomysł na organizację tego talent show zrodził się w reakcji na prośbę uczniów szkoły. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, pani Izabela Fijałkowska wraz z innymi wychowawcami świetlicy zorganizowała, oprócz andrzejkowych wróżb - spotkanie, w którym sprawdzić się mogli młodzi wielbiciele tańca.

Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem i młodszych, i starszych tancerzy, którzy zaprezentowali układy taneczne zarówno solo, jak i w grupach. Poziom występów był bardzo wysoki. Poczucie rytmu, choreografia oraz wizerunek sceniczny zrobiły na jurorach wielkie wrażenie. Dzieci przedstawiły różne style taneczne - zarówno klasyczne, jak i nowoczesne. Publiczność poczuła andrzejkowy klimat, dopingując i wspierając młodych artystów, doceniając tym samym ich talent i niezwykłą odwagę. W jury zasiedli: Wiesław Zwarycz, Karolina Kociurska-Tomczak, Izabela Fijałkowska i Elżbieta Obijalska. Świetlica „6. Baza” przygotowała dla wszystkich pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe, np. mikrofony karaoke, odtwarzacze mp3, głośniki bluetooth oraz wydawnictwa książkowe . Nagrodzeni zostali:

I miejsce - Oliwia Somrowska

II miejsce – Alicja Jujka i Amelia Janowska

III miejsce - Maria Reczulska

Wyróżnienia:

Norbert Bagrowski i Zuzanna Mardofel, Maja Robaszewska, Agata Szydłowska, Natalia Chojnacka, Maja Bartkowska, Alicja Szadkowska, Barbara Janakowska i Zofia Janakowska

Wszystkim serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów w rozwijaniu swojej pasji.

(SP nr 6)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA