Zamknij
REKLAMA

Rodzinna Niedziela z Kulturą w Żychlińskim Domu Kultury

09:16, 17.09.2019 | ŻDK
REKLAMA
Skomentuj

Niedzielne popołudnie w ramach Rodzinnej Niedzieli z Kulturą spędziliśmy z przemiłymi aktorami z Teatru Lalek "Igraszka" - p. Pawłem Kołodziejskim oraz p, Przemysławem Śmiechem. Panowie zaprezentowali dla dzieci i rodziców, którzy zawitali do Żychlińskiego Domu Kultury spektakl zatytułowany "Podróż za horyzont". Była to ciepła i mądra opowieść o przyjaźni i wzajemnym szacunku, o tym, że nikogo nie należy oceniać po pozorach, a także o tym, że z lojalnym przyjacielem u boku można pokonać wiele przeszkód.

Dzieciom i rodzicom bardzo podobał się ubarwiony piosenkami spektakl, ale prawdziwą furorę wzbudziły niezwykłe lalki, które dzieci mogły obejrzeć z bliska. Pan Paweł i pan Przemysław opowiedzieli dzieciom, jak powstają takie lalki i jak się z nimi pracuje. Po spektaklu zaprosiliśmy widzów na krótką przerwę, podczas której można było poczęstować się ciastem i owocami, a potem wszyscy chętni mogli wziąć udział w warsztatach tworzenia lalek teatralnych, które poprowadził pan Paweł Kołodziejski. Powstały proste, ale piękne lalki, które dzieci zabrały ze sobą do domu na pamiątkę sympatycznego spotkania w Żychlińskim Domu Kultury.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za liczną obecność i zainteresowanie Rodzinną Niedzielą z Kulturą. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania - najbliższe już 29 września 2019 roku.

Naszym miłym gościom z Teatru Lalek "Igraszka" dziękujemy za spektakl i wspólną zabawę podczas warsztatów lalkowych.

(ŻDK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone