Zamknij
REKLAMA

Galeria Wisła: Godzina dla Ziemi WWF

12:20, 11.03.2019 | Magdalena Michalska
REKLAMA
Skomentuj

30 marca, o godzinie 20:30, Galeria Wisła ponownie włączy się w akcję WWF pn. „Godzina dla Ziemi”. Elewacje budynku i zewnętrzny pylon nie będą oświetlone. Przygasną świetlówki i oświetlenie kopuł, a w ich miejsce pojawi się element dekoracyjny trudno dostrzegalny na co dzień – „gwiaździste niebo” pod Wielką Kopułą. Przestaną działać również wentylatory, a muzyka ucichnie. Punktualnie o 20:30 zgaśnie oświetlenie najbardziej charakterystycznych budynków w Polsce.

Galeria Wisła po raz kolejny bierze udział w akcji, której celem jest zmotywowanie ludzi do przyjęcia i kultywowania postaw proekologicznych. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Płocka wspólnie z Galerią Wisła i całym światem zaświecą przykładem i włączą się do pozytywnych zmian. – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła.

Tegoroczna edycja Godziny dla Ziemi WWF, odbędzie się pod hasłem „Nie niszczmy naszego domu”.

W tym roku chcemy edukować, jak każdy z nas, codziennie, w niewielkim stopniu zmieniając swoje nawyki może przyczynić się do ograniczenia swojego negatywnego wpływu na naszą planetę. – dodaje Katarzyna Karpa-Świderek z Fundacji WWF Poland - Chcemy również pokazać Polakom, że mają prawo do ochrony naszego wspólnego domu, czyli naszej planety. Na stronie www.godzinadlaziemi.pl będziemy zachęcać do złożenia podpisu pod apelem w tej sprawie.

 

(Magdalena Michalska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone