Zamknij
REKLAMA

Czas na Piłę. AMW sprzedaje nieruchomość przy Kołobrzeskiej

15:41, 12.12.2018 | AMW
REKLAMA
Skomentuj

Początek roku to dobry czas na inwestycje. Już 7 lutego 2019 roku Agencja Mienia Wojskowego zorganizuje przetarg, na który trafi dawny budynek koszarowy wraz z działką przy ul. Kołobrzeskiej w Pile. Cena wywoławcza to 2 mln 150 tys. zł. Teren można przeznaczyć m.in. na inwestycje mieszkaniowe czy usługi. W przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia licytacji zyski ze sprzedaży nieruchomości Agencja przeznaczy na budowę nowych mieszkań dla żołnierzy.

W Pile przy ul. Kołobrzeskiej na nabywcę czeka ponad 8 tys. m² zabudowanych czetrokondygnacyjnym koszarowcem o powierzchni użytkowej przekraczającej 3 tys. m². Istniejące zapisy planistyczne dają przyszłemu właścicielowi możliwość zagospodarowania terenu pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną i usługową. Nieruchomość można wykorzystać też na miejsca parkingowe, infrastrukturę techniczną oraz tereny zielone.

Atutem działki jest jej położenie, zaledwie ok. 4 km od centrum miasta, w sąsiedztwie terenów usługowych i mieszkaniowych. W pobliżu usytuowane są również zabudowania Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Aeroklub Ziemi Pilskiej. Sprawną komunikację zapewnia dostęp do drogi publicznej – ul. Kołobrzeskiej. Teren jest uzbrojony w sieć wodociągową, kanalizacyjną, sanitarną oraz energię elektryczną. Nieruchomość ma również wpisaną nieodpłatną służebność gruntową polegająca na prawie przejścia i przejazdu przez pobliskie działki.

Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 250 tys. zł, które należy wnieść do 4 lutego. Licytacja odbędzie się 7 lutego 2019 roku godz. 10.00 w siedzibie OR AMW w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163a. Więcej informacji dostępne na stronie www.amw.com.pl w zakładce „Nieruchomości”.

Zyski ze sprzedaży pilskiej nieruchomości Agencja przeznaczy na realizację zadań związanych z zakwaterowaniem Sił Zbrojnych RP, w tym budowę nowych mieszkań dla żołnierzy zawodowych.

 

(AMW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone