Zamknij
REKLAMA

Narodowa Wystawa Rolnicza

14:49, 04.12.2018 | ZS w Mieczysławowie
REKLAMA
Skomentuj

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego. im. Macieja Rataja w Mieczysławowie w dniach 30 listopada - 2 grudnia brał udział w Narodowej Wystawie Rolniczej na Międzynarodowych Targach Poznańskich. 

Była to wystawa zorganizowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W trzech pawilonach prezentowały się szkoły rolnicze, których organem prowadzącym jest MRiRW, urzędy marszałkowskie, organizacje branżowe i gospodarstwa agroturystyczne oraz koła gospodyń wiejskich. Na stoisku naszej szkoły pojawiły się elementy promujące miasto Kutno oraz Święto Róży. Podczas targów odbywały się również liczne degustacje, pokazy kulinarne, konkursy, zabawy i animacje dla dzieci. Można było oglądać ekspozycje prezentujące historyczne i współczesne maszyny rolnicze oraz najnowocześniejsze urządzenia, takie jak np. drony, które wykorzystują system GPS do nawożenia upraw. Odbywały się również liczne konkursy dotyczące ekologii. Wystawa ta była przeglądem współczesnych osiągnięć w rolnictwie, a także pokazaniem tradycji i dziedzictwa polskiej wsi.

(ZS w Mieczysławowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone