Zamknij
REKLAMA

Galeria Mazovia obdarowuje Klientów radością na Święta!

11:14, 04.12.2018 | Aleksandra Kot
REKLAMA
Skomentuj

W okresie od 6 do 23 grudnia br. Galeria Mazovia przygotowała dla swoich Klientów, zarówno tych najmłodszych jak i starszych, niezapomniane propozycje radosnego spędzenia przedświątecznego czasu. W ramach zaplanowanych przyjemności będą codzienne spotkania ze Świętym Mikołajem oraz możliwość wysłania listu do Świętego z prośbą o prezenty, a także warsztaty rękodzieła bożonarodzeniowego.

Już 6 grudnia br. w godz. od 9:00 do 19:00 w Galerii Mazovia na wszystkich najmłodszych będzie czekał Święty Mikołaj. Każde dziecko będzie mogło nie tylko poznać tego wyjątkowego Świętego, ale także jego asystentów oraz odwiedzić jego magiczny dom. Mikołaj podaruje najmłodszym słodkie upominki, a każdy milusiński będzie mógł zatrzymać tę niezwykłą chwilę ze Świętym, robiąc sobie z nim zdjęcie. Mikołaj będzie spotykał się z dziećmi w Galerii Mazovia aż do 23 grudnia br. – w dni powszednie w godz. od 16:00 do 18:00, a w weekendy w godz. od 12:00 do 18:00.

Dodatkowo w dniach od 6 do 17 grudnia br. dzieci będą mogły spełnić swoje najskrytsze marzenia, przygotowując listy do Świętego Mikołaja, a następnie wrzucając je do specjalnej skrzynki umieszczonej na scenie głównej w Galerii Mazovia. Najpóźniej 20 grudnia zostanie wybranych 5 najciekawszych listów, które wyróżnione zostaną nagrodami o łącznej wartości 5 000 zł! List do skrzynki będzie mógł wrzucić każdy. Wystarczy zgłosi

się do stoiska obsługiwanego przez hostessę w dniach 6-17 grudnia w godzinach 12:00-18:00 z paragonem o wartości minimum 10 zł. Ostemplowany przez hostessę list będzie czekał w skrzynce na werdykt świątecznej komisji.

Z kolei w dniach 8, 14, 15 i 16 grudnia br. w godz. 13:00 – 18:00 Galeria Mazovia zaprasza swoich Klientów do wzięcia udziału w warsztatach rękodzieła bożonarodzeniowego. Podczas zajęć będzie można wykonać niecodzienne świąteczne dekoracje. Z pomocą niezbędnych materiałów, jak gałązki, bombki, kolorowy filc, farby, świece i inne, powstaną m.in. oryginalne stroiki, świeczniki, łańcuchy choinkowe czy wieńce. Każdy uczestnik warsztatów będzie mógł zachować wykonaną przez siebie dekorację.

Galeria Mazovia zachęca wszystkich bardzo serdecznie do spędzenia przedświątecznego czasu w radosnej, magicznej atmosferze, którą razem ze swoimi Klientami stworzy Galeria. Niech te Święta, z racji wielości przygotowanych podarunków przez Galerię, będą tym bardziej wyjątkowe i niezapomniane.

(Aleksandra Kot)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone