Zamknij
REKLAMA

Kto przejmie w Daszynie obowiązki za Zbigniewa W.?

13:20, 03.12.2018 | Redaktor
REKLAMA
Skomentuj

Pismem z dnia 26 listopada Przewodnicząca Rady Gminy Daszyna poinformowała Wojewodę Łódzkiego, że Zbigniew W. nie złożył ślubowania na pierwszej sesji Rady Gminy 23 listopada.

Wojewoda Łódzki wystąpił więc dziś 3 grudnia br. do Prezesa Rady Ministrów za pośrednictwem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z wnioskiem o wyznaczenie osoby, która przejmie wykonywanie zadań i kompetencji Wójta Gminy Daszyna.

Przypomnijmy, Zbigniewowi W. Prokuratura Okręgowa w Łodzi postawiła 90 zarzutów. Wójt został zatrzymany w kwietniu wraz z 10 osobami, które według Prokuratury Okręgowej w Łodzi działały w zorganizowanej grupie przestępczej. Zdaniem śledczych w latach 2009–2017 miała ona wyłudzić na szkodę Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa 11 mln zł dotacji. Zbigniew W. do dziś przebywa w areszcie.

(Redaktor)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

PolPol

4 0

Myślę, że senatora żona. To chyba oczywiste, że Błaszczyk to załatwił. Czego można się spodziewać. Za Szrajbera starszego w ministra poszedł syn. A Błaszczykowa już była komisarzem w Łęczycy - ha z sukcesem 14:02, 03.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone