Zamknij
REKLAMA

Wróć z „Tarczą” z przetargu w AMW. Hotel w Pile czeka na nowego najemcę

17:04, 07.11.2018 | Redaktor
REKLAMA
Skomentuj

Jeśli wracać z przetargu organizowanego przez Agencję Mienia Wojskowego to tylko z tarczą. A najlepiej jako nowy najemca hotelu i zajazdu „Tarcza” w Pile. Już 20 listopada br. bydgoski oddział AMW zorganizuje przetarg na jego najem. Na pomysłowego przedsiębiorcę czeka tu budynek z restauracją, salą bankietową oraz pokojami hotelowymi. Licytacja miesięcznej stawki czynszu rozpocznie się od 15,3 tys.  zł.

„Tarcza” to oferta dla tych, którzy celują w biznes restauracyjno-hotelarski w Wielkopolsce. Tym razem jeszcze bardziej atrakcyjna, bo cena wywoławcza miesięcznej stawki czynszu jest aż o 1700 zł mniejsza niż we wcześniejszym przetargu. Na zagospodarowanie czeka tu blisko 1400 m2 powierzchni użytkowej samego budynku i ponad 3500 m2 terenu. To wystarczająco dużo, żeby wykorzystać potencjał tego miejsca i zrealizować swoje biznesowe plany.

„Tarcza” to dwukondygnacyjny, podpiwniczony budynek pochodzący z lat osiemdziesiątych. Na parterze mieści się restauracja wraz z zapleczem kuchennym, sala bankietowa oraz część biurowa. Na I piętrze urządzono pokoje hotelowe wraz z łazienkami. W piwnicy znajdują się pomieszczenia magazynowe, gospodarcze i socjalne. Nieruchomość usytuowana jest odległości ok. 3 km od centrum i jest dobrze skomunikowana z resztą miasta. W sąsiedztwie znajduje się Centrum Strzelectwa Sportowego „Tarcza”, a po drugiej stronie Al. Powstańców Wielkopolskich zlokalizowane są Zakłady Philips Lighting Poland.

Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 56 tys. 457 zł do15 listopada br. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.amw.com.pl w zakładce „Nieruchomości”.

Zyski z najmu Agencja Mienia Wojskowego przeznaczy na realizację ustawowych zadań związanych z zakwaterowaniem Sił Zbrojnych RP, w tym budową nowych mieszkań dla żołnierzy.

(Redaktor)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone