Zamknij
REKLAMA

Najmłodsi obdarowani uśmiechem – wielki sukces akcji charytatywnej Galerii Mazovia!

12:37, 31.10.2018 | Aleksandra Kot
REKLAMA
Skomentuj

Od 6 do 20 października Galeria Mazovia realizowała projekt „Uśmiech dla najmłodszych”. W ramach akcji klienci mogli wziąć udział w warsztatach szycia ręcznego, a stworzone zabawki będą przeznaczone dla potrzebujących dzieci. Podczas zajęć wykonano łącznie 168 upominków dla najmłodszych!

Galeria Mazovia w październiku skupiła się na potrzebujących dzieciach i z myślą o nich przeprowadziła projekt „Uśmiech dla najmłodszych”. Akcja obejmowała cykl weekendowych warsztatów szycia ręcznego, w którym wzięły udział dzieci, młodzież i dorośli – klienci Galerii Mazovia. Wykonali oni, pod czujnym i profesjonalnym okiem animatorów, 168 pluszaków dla najmłodszych – podopiecznych CARITAS Diecezji Płockiej. Wszystko po to, by potrzebujące dzieci mogły poczuć radość z otrzymania upominków od ludzi, którym nie jest obojętny los najmłodszych.Upominki powstawały w kącikach warsztatowych, specjalnie przygotowanych na okoliczność projektu. Miejsca pracy wyposażone były we wszystkie materiały, niezbędne do wykonania maskotek. Wśród nich znalazły się maszyna do szycia, wzory gotowych maskotek i szablony potrzebne do ich wykonania, a także wielobarwne nici, kordonki oraz przeróżne materiały do ozdabiania upominków. Przy pracach nad tworzeniem pluszaków pomagały hostessy, które dodatkowo rozdawały słodycze oraz podziękowania za udział w warsztatach.

Osoby, które wzięły udział w akcji, zrobiły dla potrzebujących najmłodszych nie tylko maskotki, ale przede wszystkim podarowały im swój cenny czas oraz niesamowicie pozytywną energię. Galeria Mazovia dziękuje wszystkim obecnym na weekendowych warsztatach za kreatywny dar serca
i zachęca do wzięcia udziału w kolejnych organizowanych akcjach charytatywnych.

 

(Aleksandra Kot)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone