Zamknij
REKLAMA

WiewiórINKA promuje Inowrocław w Kutnie

10:24, 12.09.2018 | Redaktor
REKLAMA
Skomentuj

Inowrocławska maskotka WiewiórINKA wyruszyła w podróż pociągiem, której nie odbyła jeszcze żadna wiewiórka w historii. Jeździ po całym kraju, aby odwiedzić sto polskich miast z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W taki sposób bohaterka akcji będzie opowiadała o Inowrocławiu, zapraszając do odwiedzenia tego uzdrowiskowego miasta. W ten weekend  WiewiórINKA odwiedzi Kutno. W najbliższą niedzielę, 16 września spotka się z mieszkańcami i turystami  w godzinach 19:05 –20:00 na placu Piłsudskiego.

WiewiórINKA odbyła już sześć weekendowych podróży, podczas których odwiedziła m.in. Warszawę, Łódź, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Sopot, Malbork, Częstochowę, Katowice, Opole, Bielsko-Białą, Szczecin, Olsztyn, Białystok i 52 innych polskich miast.

Już teraz pakuje się, aby wyruszyć w kolejną podróż. Maskotka planuje w najbliższą sobotę i niedzielę(15 i 16 września) odwiedzić: Łańcut, Rzeszów, Dębicę, Tarnów, Bochnię, Kraków, Skarżysko-Kamienną, Radom, Piaseczno, Kutno.

Jest to przedostatnia taka weekendowa trasa WiewiórINKI. Planujemy, że dotrze do większości największych polskich miast i będzie zachwalała uroki Inowrocławia oraz zapraszała do odwiedzin jej w Inowrocławiu.

WiewiórINKA ma też swój profil na Facebooku. Tam opowiada o mieście, o Solankach oraz ciekawostkach z miasta. Co pewien czas ogłasza również konkursy, w których można wygrać miejskie gadżety. WiewiórINKA nagrywa również swoje filmy i publikuje relacje z odwiedzonych już miast.

www.facebook.com/WiewiorINKA/

www.facebook.com/uminowroclaw/

www.visitinowroclaw.pl/

www.inowroclaw.pl

(Redaktor)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone