Zamknij
REKLAMA

Pisemny przetarg w Bydgoszczy – w sprzedaży powojskowe mienie i odpady

12:31, 06.08.2018 | AMW
REKLAMA
Skomentuj

21 sierpnia bydgoski oddział Agencji Mienia Wojskowego wyprzedaje powojskowy sprzęt i odpady. W przygotowanej ofercie znalazły się m.in. autobus H-10.10, część parku pontonowego, zużyte opony, a także odpadowe tekstylia oraz opakowania z drewna. Bydgoski przetarg to dobra okazja dla miłośników i poszukiwaczy powojskowego asortymentu. Zyski ze sprzedaży Agencja przekaże na modernizację techniczną polskiej armii.

Do nabycia w sierpniowym przetargu są m.in. tekstylia o masie 250 kg, których cena wywoławcza wynosi 100 zł, a także zużyte opony o masie ponad 21 tys. kg wycenione na 7,7 tys. zł. W ofercie są też odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów o masie 31 ton za 10 zł, jak również opakowania z drewna ważące nieco ponad 22 tys. kg, za które trzeba będzie zapłacić co najmniej 450 zł.

Na większe wydatki muszą być przygotowane osoby, które planują nabyć pakiet przepracowanych produktów MPS (zawierający m.in. przepracowane oleje hydrauliczne, mineralne oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, płyny hamulcowe oraz płyny zapobiegające zamarzaniu). Cenę wywoławczą na tę pozycję przetargową ustalono na kwotę 21 tys. zł.

Na nowego właściciela czeka również autobus H-10.10, który wyceniono na 10 tys. zł. Dla miłośników wodnych rozrywek przygotowano do sprzedaży część parku pontonowego. Cena wywoławcza poszczególnych jego elementów - w zależności od typu - waha się od 60 tys. zł aż do 150 tys. zł.

Otwarcie ofert nastąpi 21 sierpnia br. o godz.1200 w siedzibie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163a. Osoby zainteresowane udziałem w przetargu pisemnym zobowiązane są do wpłacenia wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranych pozycji przetargowych. Wpłata musi zostać zaksięgowana przez AMW najpóźniej w przeddzień przetargu.

Wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć oferowany sprzęt jeszcze 13 i 14 sierpnia w godz. 900-1400 w miejscach jego składowania. Szczegóły dotyczące procedury składania oferty zamieszczone są w ogłoszeniu dostępnym na stronie internetowej: www.amw.com.pl, w zakładce „Uzbrojenie i sprzęt”.

AMW

(AMW)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone