Zamknij
REKLAMA

Uwaga kierowcy! Rozpoczyna się remont wiaduktu kolejowego na drodze krajowej 71

14:06, 12.03.2018 | Redaktor
REKLAMA
Skomentuj

Rozpoczyna się remont wiaduktu kolejowego na drodze krajowej 71 (ul. Długa) w Zgierzu. Inwestorem jest PKP – PLK. W związku z pracami kierowcy i piesi muszą liczyć się z utrudnieniami.

Najważniejsze i najtrudniejsze prace związane będą z demontażem starych, uszkodzonych przęseł i montażem nowych. Będzie to wymagało czasowego zamknięcia ulicy Długiej.  Te prace, aby zminimalizować uciążliwości, będą prowadzone wyłącznie w nocy, w godzinach od ok. 23.00 do ok. 4.00 następnego dnia. Pierwsza noc, kiedy zamknięta zostanie ulica, wypada dziś. Kolejne, a będzie ich łącznie cztery, będą wypadały, co około dwóch tygodni, o czym będziemy informowali z kilkudniowym wyprzedzeniem.  Na czas zamknięcia ulicy Długiej objazd wyznaczono ulicami: Łagiewnicką, Chełmską i Łódzką.

Poza tym prace prowadzone będą we wszystkie powszednie dni tygodnia w godzinach od ok. 7.30 do 16.00. W tym czasie kierowcy jadący ulicą Długą napotkają zwężenia, dlatego należy zachować szczególną ostrożność i bezwzględnie stosować się do ustawionego na czas trwania prac oznakowania.  Roboty powinny zakończyć się w połowie maja.

Maciej Zalewski

Główny Specjalista ds. Komunikacji Społecznej GDDKiA

(Redaktor)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone