Zamknij
REKLAMA

Przed XXVI Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

09:32, 10.01.2018 | Redaktor
REKLAMA
Skomentuj

W sztabie 316 w Zespole Szkół nr  1 w Żychlinie przed finałową niedzielą praca wre.

- Wycinamy serduszka, przygotowujemy rozliczenia, składamy puszki i robimy z nich tradycyjną „wieżę”.  Humory nam dopisują, mamy nadzieję, że tak będzie i podczas Finału. W środę spotkamy się z Szefem Sztabu, żeby omówić szczegóły akcji, a potem tylko… do dzieła! W niedzielę kwestujemy od godz. 8.00 aż do zakończenia koncertu w ŻDK - informuje sztab.

Na https://www.facebook.com/wospzychlin/l mamy licytacje przedmiotów XXVI Finału WOŚP. Najciekawsze wystawione tam aukcje to m.in.18 rybek akwariowych z Amazonii w „komplecie” oraz przejazd na Torze Łódź  Fordem Sierra Cosworth z Krzysztofem Hołowczycem za kierownicą!

(Redaktor)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

PatrycjaPatrycja

0 0

Chłopak z piramidy jak model???? 21:43, 10.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wolontariusz Ka Ce Iwolontariusz Ka Ce I

0 0

Nieprzezorni ludzie, którzy organizują spotkanie 400-osobowej grupy w ciasnej ubikacji. Hic et ubique. Następne spotkanie odbędzie się w podprzestrzeniach Hilberta, Banacha, Ochaba i Pearsona. Z dala od jęku trolli i stukotu kół kolejowych, od bólu pękających jelit. Zaproszono mnie, ale zaproszenie przyszło dopiero jutro, nie zdążę przyjść przedwczoraj. Jak żyć, ja się pytam, w takiej sytuacji, w takim miejscu i czasie? Grajcie, nie poddawajcie się! Macie wspaniałego dyrygenta i wsparcie dyrygentów z lat poprzednich. Bartosz Serenda jest wielki człowiek i organizator, tak jak szczupak jest król wód a lew król dżungli czy Kononowicz król Białegostoku. Macie wolę o siłę. Nie pijcie za dużo, bo puszką pod banknot nie traficie. Chodźcie tu i tam, bez odpoczynku. Nie palcie marihuany, to nie Woodstock. Myjcie się, żeby smrodem nie odstraszać ludzi. Nie taplajcie się w błocie, bo za zimno. Bądźcie trzeźwi i wyspani. Bądźcie odważni i idźcie po trupach do celu. Bądźcie bezwzględni i nieustępliwi, szybcy i zwinni jak lis rzucający się na cielę. 01:19, 11.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone