Zamknij
REKLAMA

Żychlin: Profilaktyka przez survival

20:56, 05.12.2017 | Pismak
REKLAMA
Skomentuj

21 listopada uczestnicy projektu „PS – Profilaktyka przez survival” realizowanego przez Stowarzyszenie Aktywizacji Społecznej i Twórczej Młodzieży INTERSUM, które otrzymało dofinansowanie na jego realizację z Urzędu Gminy Żychlin, wzięli udział w grze terenowej.

Do gry terenowej przystąpiły cztery – czteroosobowe zespoły wychowanków z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii DOMOStwo w Żychlinie wraz z przypisanymi opiekunami. Gra rozpoczęła się o godzinie 12 na dziedzińcu MOS. Prowadzący przypomniał zasady bezpieczeństwa na drodze oraz zasady kultury osobistej.

Rywalizacja rozpoczęła się od wylosowania koloru drużyny oraz otrzymania koperty z podpowiedziami. Zadaniem drużyn było jak najszybsze dotarcie do określonych punktów i wykonanie zadań na miejscu. W ten sposób drużyny muszą odwiedzić dwie placówek na terenie miasta Żychlin. Zaszyfrowanymi punktami była – Urząd Gminy Żychlin, Komisariat Policji w Żychlinie, Żychliński Dom Kultury, Zespół Szkół. Podczas pobytu w poszczególnych miejscach uczniowie wykonywali przygotowane wcześniej zadania.

Młodzi bawili się doskonale pokonując swoje ograniczenia oraz zdobywając nowe umiejętności i doświadczenia.

R. Witkowska

(Pismak)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone