Zamknij
REKLAMA

Noc Bibliotek. Nagrody dla placówek w naszym powiecie

12:08, 17.11.2020 | Redaktor
Skomentuj
REKLAMA

Ogłoszono już wyniki konkursu zorganizowanego w ramach Nocy Bibliotek. Spośród 1033 bibliotek nagrodzono 100. Wśród nich znalazły się biblioteki z naszego powiatu i okolic. Jury zdecydowało o wyborze najlepszych bibliotek, które zorganizowały w tym roku – pełnym wyzwań i ograniczeń – wyróżniające się Noce Bibliotek – plenerowe, stacjonarne, online i mieszane – i zrelacjonowały je na stronie nocbibliotek.pl.

Nagrodzone zostały: Biblioteka Szkoły Podstawowej im. gen. Władysława Andersa w Nowem, Biblioteka Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 2 w Kutnie i Miejska Biblioteka Publiczna im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie.

Wybór był szczególnie trudny, gdyż nagrody za aktywność i kreatywność powinny otrzymać wszystkie biblioteki, które mimo trudności podjęły się organizacji akcji w obowiązującym reżimie sanitarnym i pokazały, jak wspólnie tworzyć wyjątkowy „klimat na czytanie”  - informuje jury konkursu.

Nagrodami w konkursie są zestawy książek ufundowane przez Partnerów akcji – wydawnictwa partnerskie oraz mecenasa akcji – firmę dystrybucyjną Platon.

Gratulujemy.

(Redaktor)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MamaMama

2 0

Brawooooo 16:02, 17.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA