Zamknij
REKLAMA

Wyniki 25. Przeglądu Teatrów Dziecięcych Łapa 2019

14:07, 16.06.2019 | KDK
REKLAMA
Skomentuj
fot. Olga Kucharczyk

Jury 25. Przeglądu Teatrów Dziecięcych Łapa 2019 w składzie: Jadwiga Rzetelska – instruktor teatralny, pomysłodawca przeglądu i przewodnicząca jury, Bożena Sapiejka – instruktor KDK, Anna Jasińska – instruktor KDK, Marta Fijałkowska – instruktor KDK, Dominika Staniszewska - instruktor KDK oraz jury dziecięco – młodzieżowe w składzie: Teatr Puszek: Maja Trafalska, Lena Zdobiak, Magda Lipska, Asia Bregier, Zosia Bregier, Oliwia Banasiak, Julia Podczaska, Wiktoria Rączka, Nikola Rączka, Zuzia Olejnik. Grupa Teatralna „od jutra” i Studio Teatralne ,,Oj”: Natalia Katarzyńska, Weronika Wieczorkowska, Aleksandra Więckowska, Maks Czarnecki, Eryk Woźniak, Weronika Szydłowska – przewodnicząca jury dziecięco - młodzieżowego po obejrzeniu 9 spektakli konkursowych postanowiło przyznać wszystkim uczestnikom 25. Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych ŁAPA jubileuszowe emblematy przeglądu.

Nagrody ŁAPA otrzymują:

,,ŻABKI” z PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 16 ,,CALINECZKA” W KUTNIE za spektakl ,,NA LEŚNEJ POLANIE”

,,BAJKOWE PRZEDSZKOLAKI” z PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 15 ,,BAJKA” za spektakl ,,MAŁY KSIĄŻĘ W MIEŚCIE RÓŻ”

,,BIEDRONKI” z INTEGRACYJNEGO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 3 ,,JARZĘBINKA” za spektakl ,,LEGENDA O SMOKU WAWELSKIM”

,,NIEZAPOMINAJKI” z PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 17 ,,NIEZAPOMINAJKA” za spektakl ,,JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM MAŁĄ POLKĄ I POLAKIEM”

UCZNIOWIE KLAS 1a i 1b ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO za spektakl ,,BYŁ SOBIE MIŚ”

,,BYSTRZAKI” ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 9 IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY za spektakl ,,APETYT NA SZCZĘŚCIE”

TEATR ,,KAMELEON” ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ – CURIE za spektakl ,,RYMY O POGONI ZA ZŁOTYM SZARACZKIEM”

ZESPÓŁ ,,APROPO” ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. WŁADYSŁAWA UMIŃSKIEGO W PRZEDCZU za spektakl ,,PCHŁA SZACHRAJKA”

ZESPÓŁ ,,WAŻNI-NIEPOWAŻNI” z ZESPOŁU SZKÓŁ W BYSZEWIE za spektakl ,,BABSKA INTUICJA”

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

w I kategorii WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE ufundowane przez KDK w postaci nagród rzeczowych

Postać WILKA DZIEWCZYNKI ze spektaklu ,,NA LEŚNEJ POLANIE” – OD OBU JURY

Postać WILKA CHŁOPCA ze spektaklu ,,NA LEŚNEJ POLANIE”

Postać WIEWIÓRKI ze spektaklu ,,NA LEŚNEJ POLANIE” – OD OBU JURY

Postać JEŻA ze spektaklu ,,NA LEŚNEJ POLANIE” – OD OBU JURY

Postać ZAJĄCZKA Z CHORĄ ŁAPKĄ ze spektaklu ,,NA LEŚNEJ POLANIE” – OD OBU JURY

Postać CHŁOPCA W KOSZULCE W PASKI ze spektaklu ,,NA LEŚNEJ POLANIE”

Postać CHŁOPCA W NIEBIESKIEJ KOSZULCE ze spektaklu ,,NA LEŚNEJ POLANIE”

Postać CHŁOPCA W KOSZULCE MORO ze spektaklu ,,NA LEŚNEJ POLANIE”

Postać PREZYDENTA ze spektaklu ,,MAŁY KSIĄŻĘ W MIEŚCIE RÓŻ”

Postać BOLESŁAWA WITUSZYŃSKIEGO ze spektaklu ,,MAŁY KSIĄŻĘ W MIEŚCIE RÓŻ”

Postać DRUGIEJ ŚPIEWAJĄCEJ RÓZYCZKI ze spektaklu ,,MAŁY KSIĄŻĘ W MIEŚCIE RÓŻ”

Postać SMOKA ze spektaklu ,,LEGENDA O SMOKU WAWELSKIM”

Postać KRÓLA ze spektaklu ,,LEGENDA O SMOKU WAWELSKIM”

Postać RYCERZA ze spektaklu ,,LEGENDA O SMOKU WAWELSKIM”

Postać SZEWCA ze spektaklu ,,LEGENDA O SMOKU WAWELSKIM”

Postać STRAŻNIKA 1 ze spektaklu ,,LEGENDA O SMOKU WAWELSKIM”

Postać STRAŻNIKA 2 ze spektaklu ,,LEGENDA O SMOKU WAWELSKIM”

w II kategorii WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE ufundowane przez KDK w postaci nagród rzeczowych

Postać SOWY ze spektaklu ,,BYŁ SOBIE MIŚ”

Postać LISA ze spektaklu ,, BYŁ SOBIE MIŚ”

Postać CHŁOPCA W KOSZULCE MORO BEZ CZAPKI ze spektaklu ,, BYŁ SOBIE MIŚ”

Postać DZIEWCZYNKI Z MISIEM W PLECAKU ze spektaklu ,, BYŁ SOBIE MIŚ”

Postać SMOKA BEZ CZAPKI ze spektaklu ,,APETYT NA SZCZĘŚCIE”

Postać SMOCZYCY KASI ze spektaklu ,,APETYT NA SZCZĘŚCIE” – OD OBU JURY

Postać SMOKA W RÓŻOWYCH OKULARACH ze spektaklu ,,APETYT NA SZCZĘŚCIE”

Postać SMOKA W NIEBIESKICH OKULARACH ze spektaklu ,,APETYT NA SZCZĘŚCIE”

Postać SMOKA ,,OD WYWADÓWKI” ze spektaklu ,,APETYT NA SZCZĘŚCIE”

w III kategorii WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE ufundowane przez KDK w postaci nagród rzeczowych

Postać WILKA ZE SCENY Z KOTEM ze spektaklu ,,RYMY O POGONI ZA ZŁOTYM SZARACZKIEM”

Postać DZIEWCZYNKI W NIEBIESKICH OKULARACH ze spektaklu ,,RYMY O POGONI ZA ZŁOTYM SZARACZKIEM”

Postać DZIEWCZYNKI BOCIANA ze spektaklu ,,RYMY O POGONI ZA ZŁOTYM SZARACZKIEM”

Postać PANNY KIKI ze spektaklu ,,PCHŁA SZACHRAJKA”

Postać PCHŁY SZACHRAJKI ze spektaklu ,,PCHŁA SZACHRAJKA”

Postać DZIEWCZYNKI W CZERWONYM BŁYSZCZĄCYM BERECIE ze spektaklu ,,PCHŁA SZACHRAJKA”

w V kategorii WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE ufundowane przez KDK w postaci nagród rzeczowych

Postać PREZENTERKI ZOSI ze spektaklu ,,Babska intuicja” – od obu jury

Postać AGENTKI ze spektaklu ,,Babska intuicja”

WYRÓŻNIENIA ZESPOŁOWE

w I kategorii WYRÓŻNIENIA ZESPOŁOWE ufundowane przez KDK w postaci nagród rzeczowych

,,BIEDRONKI” z INTEGRACYJNEGO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 3 ,,JARZĘBINKA” ze spektaklem ,,LEGENDA O SMOKU WAWELSKIM” za zbiorową kreację aktorską i kulturę żywego słowa

w III kategorii WYRÓŻNIENIA ZESPOŁOWE ufundowane przez KDK w postaci nagród rzeczowych

TEATR ,,KAMELEON” ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ – CURIE ze spektaklem ,,RYMY O POGONI ZA ZŁOTYM SZARACZKIEM” za zbiorową kreację aktorską i kulturę żywego słowa

ZESPÓŁ ,,APROPO” ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. WŁADYSŁAWA UMIŃSKIEGO W PRZEDCZU za spektakl ,,PCHŁA SZACHRAJKA” za zbiorową kreację aktorską

NAGRODY

Nagrodę finansową w wysokości 100 złotych ufundowaną przez Kutnowski Dom Kultury otrzymują:

Małgorzata Kubiak za efektowną inscenizację, scenografię, kostiumy i oprawę plastyczną spektaklu ,,LEGENDA O SMOKU WAWELSKI”

Jolanta Wojtera za efektowną inscenizację i oprawę muzyczną spektaklu ,,LEGENDA O SMOKU WAWELSKI”

Małgorzata Tworek-Zwarycz i Wiesław Zwarycz za inscenizację spektaklu ,,RYMY O POGONI ZA ZŁOTYM SZARACZKIEM”

Anna Czerwińska za inscenizację spektaklu ,,PCHŁA SZACHRAJKA”

Elżbieta Łuczak za inscenizację spektaklu ,,PCHŁA SZACHRAJKA”

NAGRODY SPECJALNE

Zaproszenie dla całej grupy na spektakl KOMÓRKOWE OPOWIEŚCI Teatru PUSZEK 12 czerwca do Centrum Teatru, Muzyki i Tańca dla zespołu ,,BIEDRONKI” z INTEGRACYJNEGO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 3 ,,JARZĘBINKA”

Zaproszenie dla całej grupy na spektakl KOMÓRKOWE OPOWIEŚCI Teatru PUSZEK 12 czerwca do Centrum Teatru, Muzyki i Tańca dla Teatru ,,KAMELEON” ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ – CURIE

WYRÓŻNIENIA

w I kategorii WYRÓŻNIENIA ufundowane przez KDK w postaci nagród rzeczowych i finansowych w kwocie 200 zł

,,BAJKOWE PRZEDSZKOLAKI” z PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 15 ,,BAJKA” za spektakl ,,MAŁY KSIĄŻĘ W MIEŚCIE RÓŻ”

,,NIEZAPOMINAJKI” z PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 17 ,,NIEZAPOMINAJKA” za spektakl ,,JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM MAŁĄ POLKĄ I POLAKIEM”

w II kategorii WYRÓŻNIENIA ufundowane przez KDK w postaci nagród rzeczowych i finansowych w kwocie 200 zł

UCZNIOWIE KLAS 1a i 1b ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO za spektakl ,,BYŁ SOBIE MIŚ”

DUŻE WYRÓZNIENIA

w II kategorii DUŻE WYRÓZNIENIA ufundowane przez KDK w postaci nagród rzeczowych i finansowych w kwocie 300 zł

,,BYSTRZAKI” ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 9 IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY za spektakl ,,APETYT NA SZCZĘŚCIE”

w V kategorii DUŻE WYRÓŻNIENIA ufundowane przez KDK w postaci nagród rzeczowych i finansowych w kwocie 300 zł

ZESPÓŁ ,,WAŻNI-NIEPOWAŻNI” z ZESPOŁU SZKÓŁ W BYSZEWIE za spektakl ,,BABSKA INTUICJA”

NAGRODY GŁÓWNE

w I kategorii NAGRODY GŁÓWNE ufundowane przez KDK w postaci nagród rzeczowych i finansowych w kwocie 600 zł

,,ŻABKI” z PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 16 ,,CALINECZKA” W KUTNIE za spektakl ,,NA LEŚNEJ POLANIE”

,,BIEDRONKI” z INTEGRACYJNEGO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 3 ,,JARZĘBINKA” za spektakl ,,LEGENDA O SMOKU WAWELSKIM”

w III kategorii NAGRODY GŁÓWNE ufundowane przez KDK w postaci nagród rzeczowych i finansowych w kwocie 600 zł

TEATR ,,KAMELEON” ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ – CURIE za spektakl ,,RYMY O POGONI ZA ZŁOTYM SZARACZKIEM”

ZESPÓŁ ,,APROPO” ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. WŁADYSŁAWA UMIŃSKIEGO W PRZEDCZU za spektakl ,,PCHŁA SZACHRAJKA”

WYRÓŻNIENIA PUSZKA

w II kategorii WYRÓŻNIENIA PUSZKA ufundowane przez KDK w postaci nagród finansowych w kwocie 200 zł

,,BYSTRZAKI” ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 9 IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY za spektakl ,,APETYT NA SZCZĘŚCIE”

w III kategorii WYRÓŻNIENIA PUSZKA ufundowane przez KDK w postaci nagród finansowych w kwocie 200 zł

TEATR ,,KAMELEON” ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ – CURIE za spektakl ,,RYMY O POGONI ZA ZŁOTYM SZARACZKIEM”

NAGRODY GŁÓWNE – MASKOTKI PUSZKA

w I kategorii NAGRODY GŁÓWNE – MASKOTKI PUSZKA ufundowane przez KDK w postaci nagród finansowych w kwocie 300 zł

,,ŻABKI” z PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 16 ,,CALINECZKA” W KUTNIE za spektakl ,,NA LEŚNEJ POLANIE”

,,BIEDRONKI” z INTEGRACYJNEGO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 3 ,,JARZĘBINKA” za spektakl ,,LEGENDA O SMOKU WAWELSKIM”

w III kategorii NAGRODY GŁÓWNE– MASKOTKI PUSZKA ufundowane przez KDK w postaci nagród finansowych w kwocie 300 zł

ZESPÓŁ ,,APROPO” ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. WŁADYSŁAWA UMIŃSKIEGO W PRZEDCZU za spektakl ,,PCHŁA SZACHRAJKA”

Patronat honorowy nad przeglądem objął Prezydent Miasta Kutno. Nagrody ufundowane zostały przez Kutnowski Dom Kultury.

(KDK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone