Zamknij
REKLAMA

Przenieś się do początków XX wieku! Wygraj zaproszenie na film niemy z muzyką

12:43, 18.02.2019 | KDK
REKLAMA
Skomentuj

Zapraszamy na niezwykłe granie – na ekranie! Gra Buster Keaton, a na scenie zespół Niemy Movie. To kolejna odsłona znanego cyklu KINO NIEME Z MUZYKĄ NA ŻYWO. Tym razem prezentowana będzie komedia ,,Młody Sherlock Holmes” opowiadająca historię pracownika kina – fajtłapy, który marzy o wielkiej przygodzie. Wszystko to już 20 lutego o 18.00 w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca. Bilet w cenie 15 złotych.

Przenieś się do początków XX wieku! Wygraj zaproszenie na film ,,Młody Sherlock Holmes”. Konkurs trwa do środy do godz. 10.00. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia od Kutnowskiego Domu Kultury. 

Nie zabraknie wątku miłosnego, wartkiej akcji, śledztwa w sprawie skradzionego zegarka i mnóstwa gagów. W głównej roli zobaczymy Bustera Keatona – głównego rywala Chaplina o bardzo charakterystycznym sposobie grania. Warto podkreślić, że aktor nie korzystał z kaskadera i sam występował we wszystkich ryzykownych scenach. Busterowi z równym rozmachem akompaniować będzie zespół Niemy Movie, dbając o muzyczną ilustrację wspaniałych przygód młodego Sherlocka.

[KONKURS]144[/KONKURS]

 

(KDK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone