Zamknij
REKLAMA

Klimakterium i już. Wygraj bilety na spektakl

06:52, 07.02.2019 | KDK
REKLAMA
Skomentuj

28 marca o godz.19.00 w Kutnowskim Domu Kultury będzie można obejrzeć coś między kabaretem, musicalem a farsą Elżbiety Jodłowskiej pt. “Klimakterium i już". Bilety w cenie 90 zł do kupienia w KDK. Zamówienia zbiorowe oraz dodatkowe informacje ORGANIZATOR Norbert Jandy 600 239 037

Mamy dla Was dwa bilety na spektakl “Klimakterium i już". Konkurs trwa do 2 marca.

[KONKURS]138[/KONKURS]

Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku “menopauzalnym”. Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Pragniemy pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety – mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni – miały, mają albo będą je miały. Jest to czas dla kobiety trudny, co wcale nie znaczy, że beznadziejny. Ważna jest świadomość wspólnoty pewnych doświadczeń – kobiety siedzące na widowni dowiadują się, że ich dolegliwości nie są czymś wyjątkowym. Mimo iż menopauza dotyczy wszystkich kobiet, jest to temat wstydliwy, a co za tym idzie – starannie pomijany.

Poprzez spektakl pragniemy zilustrować, w sposób zrozumiały, przystępny i humorystyczny, jak rożnymi sposobami można sobie z tym radzić.

Sztuka ma pokazywać różne zachowania, zawsze jednak w sposób humorystyczny – tym bardziej, że sam humor jest doskonałym lekarstwem (bez skutków ubocznych.  Śmiejąc się łatwiej znosimy przeciwności losu. Ważne tematy nie muszą być przedstawione poważnie, dlatego tak ważny jest w spektaklu humor.

Spektakl “Klimakterium… i już” to przyjemny wieczorek z babami i dla bab, a jego wiodącym tematem jest słowo, którego na co dzień się nie wymawia. Cztery przyjaciółki, spotkawszy się w butiku prowadzonym przez jedną z nich, przekuwają drażliwy problem menopauzy na pioseneczki i tańce.

O trapiących je dolegliwościach śpiewają do dobrze znanych melodii, np. o uderzeniach gorąca do nut piosenki “Kuba, wyspa jak wulkan”.

Na scenie zobaczymy aktorki o ogromnym potencjale komediowym, będące z całą pewnością magnesem dla publiczności.

(KDK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

WiolaWiola

0 0

Super spektakl. Idziemy 14:23, 11.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone