Zamknij

WYNIKI KAHLPN II LIGA 22.01.2023

19.19, 24.01.2023 Adrianna Wójcicka Aktualizacja: 19.20, 24.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

 

CZERWONE DIABŁY       -           KORONA BEDLNO                                              21:0

Okupski 7, Stańczuk 7, Błęcki 2, Kostecki 2, Walburg 1, Wróblewski 1, Adamiak 1

 

GKS BYSZEW                     -           WKS 37 PP KUTNO                                              3:6

Miszczak Mateusz 1, Stańczyk 1, Woźniak 1, ŻK Florczak Tomasz, ŻK ŻK = CZK Woźniak Antoni – Janakowski 3, Rajski 1, Seklecki 1, Lebiedowicz Konrad 1

 

KS KUTNO                          -           KWESTIA ILOMA                                                2:2

Jadczak 1, Kaczor 1 – Dąbrowski 1, Komorowski 1

 

BEER LOOVERS                -           LKS ISKRA GÓRA ŚW. MAŁGORZATY         6:0

Pokorski 2, Cichoński 1, Grodzicki 1, Lipiec 1, Górczyński 1

 

FLEX KUTNO                     -           SIÓDME NIEBO                                                    1:0

Jujka 1

 

STAR TEAM                       -           OLIMPIA OPORÓW II                                         8:2

Peda 3, Walczak 2, Jóźwiak 1, Jędrzejczak 1, Miszczak Waldemar 1 – Gontarek 2

 

BRAZYLIA                          -           FAIR PLAY II KUTNO                                         8:3

Arkita 4, Popławski 1, Rutkowski 1, Szkobel 1, Samobój 1 – Łykowski 2, Pawlak 1, ŻK Wiśniewski Marek

 

BRAMKI – 62 – 269

BRAMKI SAMOBÓJCZE – 1 – 4

ŻK – 4 – 44

CZK – 0 – 0

NAJLEPSI STRZELCY:

- 14 bramek – Peda Jan STAR TEAM

- 11 bramek – Lipiec Sebastian BEER LOVERS, Janakowski Michał WKS 37 PP KUTNO

- 10 bramek – Okupski Damian CZERWONE DIABŁY

NAJLEPSZY MECZ: GKS BYSZEW – WKS 37 PP KUTNO

MVP: Arkita Łukasz BRAZYLIA

NAJLEPSZA PIĄTKA:

- Kubiak Łukasz WKS 37 PP KUTNO

- Arkita Łukasz BRAZYLIA

- Peda Jan STAR TEAM

- Górczyński Łukasz BEER LOVERS

- Kaczor Bartosz KS KUTNO

 

TABELA

 

LP

NAZWA DRUŻYNY

PUNKTY

BRAMKI

1

STAR TEAM

15

45:8

2

BEER LOVERS

15

27:7

3

CZERWONE DIABŁY

12

38:11

4

GKS BYSZEW

9

29:20

5

BRAZYLIA

9

21:14

6

KS KUTNO

8

16:14

7

FAIR PLAY II KUTNO

7

12:14

8

FLEX KUTNO

7

10:15

9

WKS 37 PP KUTNO

6

21:27

10

OLIMPIA OPORÓW II

6

17:25

11

LKS ISKRA

4

13:20

12

KWESTIA ILOMA

4

8:23

13

KORONA BEDLNO

0

8:48

14

SIÓDME NIEBO

0

4:2

 

1 – 2 -> awans do I LIG

            Jednocześnie przypominamy, że mecze kolejki z dnia 26 marca 2023 roku II LIGI oraz z dnia 19 marca 2023 I LIGI zostały przeniesione na dzień 29 stycznia 2023 roku w godzinach 8:00 – 13:00 (II LIGA) i 13:40 – 18:00 (I LIGA).

           

(Adrianna Wójcicka)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%